Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Camp up

Camp up


Літній табір CAMP UP - це місце для розвитку та відпочинку.

Змотивуйте свого підлітка почати навчальний рік зарядженим та готовим до нових звершень!

Збираються 40 учасників віком від 13 до 16 років на території безмежно комфортного комплексу за Києвом для того, щоб поринути в атмосферу командної роботи, креативу та важливих знань в області політології та міжнародних відносин на 4 дні.

Команда Синаріо - молоді та прогресивні люди, що організували 3 табори-конференції минулого літа та більше ніж 70 лекцій політологічної просвіти для школярів по Україні.

Вони вірять, що молоді люди прагнутимуть бути першими не тільки в області технологій та інновацій, а також будуть готові самостійно писати правила життя, за якими житимуть (розбиратися в політиці та не бути апатичними до неї).

Цього разу програма базується на створенні власної держави.

За перших два дні команди по 10 чоловік дізнаються з інтерактивних семінарів про основи державотворення і збудують свої! Це будуть країни з унікальною культурою (створення свого напряму в мистецтві), політичним устроєм та особистим підходом до всього, що відбувається в цій державі.

На третій день ви поринете у світ міжнародних відносин та свіжо-створені країни будуть взаємодіяти одна з одною. Протягом цієї подорожі у світ мистецтва, культури, політики та дипломатії нас будуть супроводжувати досвічені журналісти, політологи та експерти в даних областях.

Синаріо не забули про фан, адже самі завжди на позитиві. Озеро, басейн, водний футбол, квести, посиденьки біля вогнища (дотримуючись заходів безпеки, звичайно) - маленька частина всього, чим ми будемо займатися в перервах від створення електоральних систем та дипломатичних стратегій.
Вік

12–17


Вартість

Відвідування табору однією дитиною: 5460 грн


Телефон

+380 (66) 256 30 69
+380 (68) 530 24 53


Посилання


Адреса

Київська область
с. Дзвінкове, вул. Нова, 32

Як дістатися?

Ми забезпечуємо трансфер в обидві сторони.