Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

NASA Space Apps Challenge

NASA Space Apps Challenge


NASA Space Apps Challenge - це найбільший міжнародний космічний хакатон, організований за підтримки NASA (Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США) в різних країнах.

 

 Хто може стати учасником хакатону?
Студенти, аналітики, науковці, програмісти, дизайнери, письменники, мейкери, інженери та інші шанувальники космосу і технологій. Ми будемо раді учасникам з будь-яких куточків України, адже сам івент відбудеться в онлайн форматі.

 Як долучитися до хакатону?

 Якщо у вас немає команди, ви можете долучитися до вже існуючої або знайти у Telegram чаті. Посилання на чат ми надішлемо усім зареєстрованим учасникам.

Дата: 1-2 жовтня 2022
Місце: онлайн
Участь у хакатоні безкоштовна!

Організатор локального етапу NASA Space Apps Challenge у Дніпрі — ГО “Асоціація Ноосфера”, заснована меценатом і підприємцем у галузях інформаційних і космічних технологій Максом Поляковим. Це вже шостий локальний відбір, який ми проводимо у Дніпрі. За шість років хакатону до нас долучилися більше 750 фанатів космосу, а ми познайомилися з безліччю цікавих кейсів і проєктів. Найцікавіші з них - це історії наших переможців на глобальному рівні:

  •  у 2017 році команда Spacer увійшла до топ-10 у номінації People’s Choice
  •  у 2020 році команда FireWay перемогла у номінації Best Use of Technology

Долучайтеся і ви до яскравих зірок NASA Space Apps Challenge Dnipro!


Вік

15+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Дніпро
онлайн