Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Благодійний Ярмарок IWCK Charity Bazaar

Благодійний Ярмарок IWCK Charity Bazaar


Протягом 27 років МЖКК від імені Міжнародної спільноти Києва організовує один з найбільших фандрейзингових заходів в Україні, метою яких є допомога місцевим жителям, які її потребують. Це об'єднує посольства та багато місцевих волонтерів для створення дивовижного видовища на перших вихідних грудня та для того, аби зібрати достатньо грошей для фінансування конкурсу грантів Міжнародного жіночого клубу Києва. Міжнародний жіночий клуб передає кошти, зібрані під час Ярмарку, місцевим організаціям, які допомагають жінкам, дітям, людям похилого віку та інвалідам в Україні. 100% доходу Благодійного Ярмарку йде на благодійність.


Благодійний Ярмарок - це також чудова можливість здійснити незабутню подорож, відчути культуру та спробувати кухню усього світу.

Щороку різні країни гордо демонструють свої ремесла, сувеніри, національну кухню, напої, музику та фольклор. Це єдиний захід у Києві, де ви можете спробувати індонезійську їжу, а також передати своє різдвяне побажання Санта-Клаусу одночасно і в одному місці. Ще й більш того, день буде сповнений багатьма культурними програмами, національними костюмами, прапорами та позитивним духом.


Традиційна програма Благодійного Ярмарку:

  • Понад 40 посольств беруть участь щорічно, кожне з них має власний стенд, що продає національну продукцію, включаючи харчові продукти та напої.
  • Захід супроводжується культурною програмою (національна музика, танці, майстерні ремесел), які представляють різні країни та континенти;
  • Біля стенда "Busy Bees"/"Зайнятi Бджоли" завжди можна знайти смачну випічку та тістечка;
  • Дитячий куточок дає дітям можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах та іграх;
  • Стенд з виробами ручної роботи для тих, хто цінує творчість та оригінальні товари;
  • Відвідувачі можуть випробувати вдачу у Grand Raffle / Лотереї Tombola та спробувати виграти цінні призи, включаючи авіаквитки, подарункові сертифікати до ресторанів та готелів, подарунки від посольств тощо. Квитки будуть реалiзуваться волонтерами IWCK у першоï половинi дня у день заходу.


Пожертвування за вхідний квиток:
Продаж квiткiв почнеться з 1 листопада на сайтi www.Studydive.com

  • 90 грн - для дорослих за продажем квитків ексклюзивно на сайтi www.Studydive.com (1/11-29/11),
  • 20 грн - для пенсіонерів та дітей з 12 до 18 років,
  • Вхід безкоштовний - для дітей до 12 років, людей з обмеженими фізичними можливостями та ветеранам АТО. Для підтвердження категорії, будь ласка, візьміть посвідчуючий документ,
  • 120 грн - для дорослих квиток в день ярмарку в касi заходу 30/11.


100% доходу 27-го Благодійного Ярмарку йде на благодійність.

Будь ласка, придбайте квитки тiльки у офiцiйних представників на касi в серединi павiльону.

Кожен куплений квиток - це допомога там, де на неї чекають.


Вік

0+


Вартість

вхід для дорослих за умови придбання квитка на сайті: 90 грн (для дітей до 12 років, людей з обмеженими фізичними можливостями та ветеранам АТО вхід безкоштовний)
вхід для дітей з 12 до 18 років та пенсіонерів: 20 грн (для дітей до 12 років, людей з обмеженими фізичними можливостями та ветеранам АТО вхід безкоштовний)
вхід для дорослих у день ярмарку: 120 грн


Посилання


Адреса

Київ
вул. Велика Васильківська, 55