Відкрито набір в унікальну ясельну групу в Edhouse

Відкрито набір в унікальну ясельну групу в Edhouse


Відкрито набір в унікальну ясельну групу в Edhouse:

 

  • малюків від 1,3 до 2,5 років;
  • унікальна програма занять;
  • збалансоване чотириразове харчування;
  • баланс навчання, відпочинку та розваг;
  • любов і персональний підхід до кожної дитини;
  • Розвиток дітей в яслах

В ясельній групі дитсадка займаються найменші вихованці EDHOUSE. У віці 1-2,5 років дитина дуже прив'язаний до батьків, тому першочерговим завданням є його м'яка адаптація до нового соціального оточення. Турбота та підтримка, обережне спілкування, розуміння характеру кожної окремої дитини - це те, з чого починається навчання в центрі. Завдяки маленьким розмірам груп вихователі можуть приділити достатньо уваги кожній дитині і допомогти йому відчути себе комфортно в нових умовах. Тому батьки вихованців не знають, що таке ранкові капризи і небажання йти в садок.

Вік ясельної групи дуже важливий у становленні особистості дітей. Саме на цьому етапі починають формуватися характер і соціальну поведінку дитини, активно розвиваються мовні навички, моторика, пам'ять, емоційність. Всі ці аспекти враховуються в програмах. Збалансоване поєднання відпочинку, навчання і розваг дозволяє маляті щодня проводити з користю і радістю.

Діти в ясельній групі виявляють інтерес до всього, що їх оточує. Вони дуже активні і рухливі, прагнуть все дізнатися самостійно, помацати, залізти кудись. Ми заохочуємо таку допитливість, підтримуємо дослідницький інтерес дитини. Ми облаштували приміщення таким чином, щоб забезпечити максимальну безпеку для цікавих малят і створити комфортні умови для їх відкриттів.

Чим діти займаються протягом дня:

  • Розвитком. Гра - основа спілкування з дитиною на цьому етапі його розвитку. Це максимально зрозумілий для нього формат взаємодії зі світом і іншими людьми. Гра допомагає не тільки в питаннях освіти, а й у розвитку творчого потенціалу. Педагоги вміло використовують цей інструмент, підбираючи для кожної дитини найбільш цікаві заняття.
  • Освітою. Психологи давно встановили, що займатися розвитком і навчанням дитини необхідно з самого маленького віку, оскільки багато рис його дорослої особистості закладаються саме в цей час. В ясельної групи велика увага приділяється рухливим видам діяльності, оскільки діти у віці 1-2,5 стають дуже активними, допитливими. Не менш важливі заняття, спрямовані на розвиток мови.

Деталі за телефоном: +380 (67) 432 14 44.


Коли

Пн–Нд 08:00–17:00.


Вік

1–3


Телефон

+380 (67) 432 14 44
+380 (56) 376 47 13


Посилання


Адреса

Дніпро
пр. Дмитра Яворницького, 88а