Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

SPEAKING ENGLISH IS FUN! Розмовна англійська

SPEAKING ENGLISH IS FUN! Розмовна англійська


За 5 днів навчимося говорити більш грамотно і впевнено, будемо спілкуватися з друзями англійською і весело проводити час, беручи участь в інтерактивних заходах

 

Детальніше ознайомитися з програмою можна тут: https://lp.lingua-franca.org.ua

Що очікувати:

  • позбавляємося від мовного бар'єру, вчимося говорити легко;
  • розширюємо словниковий запас;
  • вчимося сприймати англійську мову на слух;
  • правильно задаємо питання і формулюємо відповіді;
  • прокачуємо слабкі місця по граматиці, покращуємо вимову і навички читання;

Вивчати мову - це весело і цікаво! З дітьми займаються кваліфіковані викладачі, теми тижня завжди цікаві і актуальні для віку дітей. Заняття побудовані зовсім інакше, ніж в школі. За рахунок усіх складових, короткий літній курс виявляється дуже ефективним у боротьбі з мовним бар'єром і небажанням вивчати мову - цю зміну відзначають в своїх дітях дуже багато батьків, які довіряють нам канікули своєї дитини.

Залежно від рівня, діти діляться на молодші і старші групи - на цьому засновані відмінності в програмі. Кожен тиждень розмовного інтенсиву присвячений новій, цікавій темі. В рамках обраної тематики діти вивчають певний набір лексики, граматичні структури, фонетичні правила. 

У старшій групі (10-13 років) програма спрямована на розвиток розмовної навички. Всього за тиждень у дітей буде 15 годин англійської (3 уроки в день, з перервою на бранч). Кожне заняття присвячене певному аспекту обраної теми і включає в себе різні форми діяльності: розмова, аудіювання, перегляд відео з подальшим обговоренням, підготовка презентацій, дебати, розмовні ігри. Теми для занять вибираються завжди відповідно до інтересів підлітків, самі заняття проходять у приємній та невимушеній атмосфері, що дозволяє подолати мовний бар'єр.

У молодшій групі (7-9 років) програма побудована на формуванні інтересу до англійської мови. Заняття проходять переважно в ігровій формі, цікаві і барвисті завдання покликані задіяти всі сфери сприйняття дитини - візуальну, тактильну, слухову і т.д. Всього за тиждень у молодших школярів буде 15 уроків англійської (3 уроки в день з невеликими активними паузами і перервою на бранч). Основний принцип роботи викладача з молодшою ​​групою - часта зміна діяльності - таким чином, діти менше втомлюються і не втрачають інтересу до освітнього процесу.
Як перевірки знань ми використовуємо «проектну» методику. Вона полягає в тому, що знання, отримані в ході занять протягом всього тематичного тижня, закріплюються дитиною, в останній день занять. Щоп'ятниці група готує проект по пройденму матеріалу.


Коли

Пн 09:00–12:30, Вт 09:59–12:30, Ср–Пт 09:00–12:30.


Вік

7–13


Вартість

Разговорный английский для школьников: 1900 грн


Телефон

+380 (67) 797 66 30


Посилання


Адреса

Запоріжжя
вул. Л.Жаботинського 31, 2 поверх

Як дістатися?

Ми знаходимось у центрі міста