Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День Нептуна/Summer Fest

День Нептуна/Summer Fest


Запрошуємо всіх всією сім'єю провести захоплюючі вихідні в парку Горького!

 

Відзначити з нами День Нептуна, побачити театралізоване дійство з Нептуном і Русалками. Перформенс - бодіарт "Морська стихія" від кращих майстрів боді-арту Одеси і України які будуть створювати свої творіння прямо на очі у глядачів з 10.00 до 19.00 24.07.

Взяти участь в анімації з веселим піратом, взяти участь у водних боях, а також подивитися і взяти участь в буль-буль шоу від Музею Цікавих Наук.

Вас чекають незабутні емоції від участі в "пінному шоу" - можна приходити в купальниках і з рушником. Яскраві літні, морські фото- зони. Флеш-моб з пускання мильних бульбашок. Водні батли і акваігри. Концертна програма, конкурси, вікторини, призи та подарунки. Майстер-класи з виготовлення морських сувенірів на пам'ять безкоштовно!

Початок свята о 10.00 Свято відкриває анімація з піратом і продовжує театральну виставу з Нептуном і русалками і звичайно ж пінне шоу о 15.00! Беріть купальники та рушники!

Увага 25 липня ввечері, спеціальний гість - учасник шоу "Х-фактор" - Денис Рудий c шоу балетом, а також нас порадує яскравим виступом його продюсерський проект театр-студія гумору!


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (97) 938 91 03
+380 (93) 521 88 44


Посилання


Адреса

Одеса
ул. Генерала Петрова, 17