Відкриття виставки «Шедеври світового живопису у виконанні Георгія Веселовського. Від Рафаеля до Далі»

Відкриття виставки «Шедеври світового живопису у виконанні Георгія Веселовського. Від Рафаеля до Далі»


Запрошуємо 9 травня о 16:00 до Museum of West&East Art​ на відкриття виставки «Шедеври світового живопису у виконанні Георгія Веселовського. Від Рафаеля до Далі»

21 картина з унікальної серії копій «Мандрівка пам'яті», в якій повторено роботи Рафаеля, Рубенса, Галса, Ель Греко, Веласкеса, Ван Гога , Далі та інших знаменитих художників минулого.

Георгій Веселовський – живописець, графік, реставратор, іконописець, поет, член Міжнародної Асоціації Мистецтв при ЮНЕСКО (IAA), член Спілки мистецтв (BBK, Німеччина), співробітник музею Крєллер-Мюллер (Нідерланди).

Серія «Мандрівка пам'яті» створювалася митцем протягом 50 років. Це не просто копії у звичному розумінні, вони не призначалися для продажу та спосіб їх створення відрізнявся від стандартного копіювання. Вони, як правило, написані не шляхом багатогодинного копіювання безпосередньо з оригіналу, а по пам'яті – настільки глибоко вивчив, запам'ятав та ввібрав їх очима та душею художник. У цих творах Георгій Веселовський висловлює своє благоговійне почуття духовного єднання з великими майстрами, прагне злиття з енергією їхніх творів. Це, за словами Олега Соколова, «паломницька творчість, яка дивує захопленим ідбайливим ставленням до оригіналу».

Відкриття 9 травня о 16:00 - вхід вільний

Далі: Щоденно (окрім середи) з 12:00 до 18:00 (Каса до 17:30)
Квиток: 100 грн
*Для людей, які були тимчасово вимушені полишити свої домівки вхід безкоштовний

Адреса: Італійська, 9.


Коли

09 Травня, 16:00.


Вік

15+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (48) 724 67 46


Посилання


Адреса

Одеса
Італійська, 9