Безкоштовні уроки та курси онлайн для школярів з України

Безкоштовні уроки та курси онлайн для школярів з України


Освітня платформа Tutorpeers ініціювала програму для студентів по всьому світу, які хочуть допомогти з навчанням українським дітям, які були тимчасово переміщені або навчання яких було зірвано через війну.

Студенти можуть допомогти іншим адаптуватися до нового середовища, продовжити навчання та опанувати нові мови.

Програма відкрита для студентів 13-18 років.

Зареєструйся зараз


Tutorpeers - платформа, присвячена навчанню учнів учнями. Студенти-волонтери можуть познайомитися з тимчасово переміщеними підлітками та допомогти їм з іноземними мовами та іншими шкільними предметами, а також полегшити адаптацію до нового середовища та знизити рівень стресу. Для тимчасово переміщених українців це шанс:

Вивчити мову країни, в яку вони прибули

Найчастіше місцеві навчальні заклади викладають державною мовою. Маленькі українці можуть не володіти навіть елементарним рівнем тієї мови.Ти можеш допомогти дітям швидше вивчити мову своєї країни та адаптуватися до місцевої культури та навчальної програми.

Продовжити вчитися

Життя і дитинство продовжуються, ніхто цього не забере! Незважаючи на труднощі, діти повинні мати можливість продовжувати вчитися, розвивати навички та знаходити нових друзів.

Підтримай дітей

Студенти зустрічаються з іншими студентами з усього світу, які можуть поспівчувати та підтримати їх. Такі зустрічі та розмови з однолітками допомагають знизити рівень стресу.


Коли

1 Травня - 31 Грудня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

13+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+1 (646) 969 39 37


Посилання


Адреса

Вінниця