Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Денний дитячий табір "Space kids"Запрошуємо долучатись до нашого табору - в нас, як завжди, космічно!

 

Ми, команда Спейсу, мріяли об’єднати неформальну освіту з нашим досвідом організації пластових таборів та створити якісний прогресивний табір для українських дітей. Але здається, вийшло щось більше ніж просто табір… Ми створили власний космос! Космос підтримки та справжньої дружби, натхнення та творчості, свободи вибору, довіри та самовдосконалення. Ми дуже любимо дітей! А ще більше любимо те, якими ми стаємо завдяки їм.ОБЕРИ ТЕМАТИКУ, ЯКА НАЙБІЛЬШ ДО ВПОДОБИ!

15 - 26 червня
Створи свій перший стартап!

Повертаючись на Землю із чергової місії, несподівано наш літаючий апарат зламався. Як добре, що це сталось недалеко від Марсу і ми врятувались. Але виявляється, відремонтувати апарат на цій планеті дуже дорого. Вихід один - нам терміново потрібно десь взяти багато марсіанських грошей. А як це найкраще зробити? Відкрити свій бізнес. До того ж, за весь цей час ми вже втомились від шкідливої марсіанської їжі, на яку нарікають навіть самі місцеві жителі. А так хочеться нашого, земного смузі… Ідея! Відкриваємо на Марсі перший ресторан здорового харчування. Щоправда доведеться розібратись із місцевими банками, навчитись заощаджувати та правильно управляти власним капіталом. Але нічого, ми - Спейскемпери, нас нічого не зупинить!

29 червня - 10 липня
Навчись знімати кіно!
Летіти в Space Camp і не взяти кінокамери? Таке б не зробив жоден космонавт! Адже в нашому космосі стільки вражаючих історій, які має побачити увесь світ. Саме так - побачити! Цьогорічна кіно-місія полягає у створенні креативних фільмів та мультфільмів. Кожен космонавт пройде шлях від створення сценаріїв до випуску кіношедеврів на великий екран. Хочеш створити власну космічну історію? Приєднуйся зараз і полетіли в КіноSpace!

13 - 24 липня
Познайомся з цікавими професіями!
Ми вирушаємо у відповідальну Місію, адже нашим завданням є цивілізувати планету Х (поки це її секретна назва). І щоб все відбулося успішно ми шукаємо найкращих хіміків, фізиків, археологів, екологів, космонавтів, лікарів, співаків, журналістів і всіх професіоналів у своїй справі! А так як місцеві жителі нічого не розуміють нашою мовою, тому у нас подвійне завдання - підготувати команду представників усіх професій, які зможуть знайти спільну мову із будь-яким прибульцем і не тільки!

3 - 14 серпня
Місія - врятувати планету!
Набираємо команду рятівників світу! Ми отримали гору листів від мільйонів тварин, які потерпіли від шкідливого сміття, яке викидають люди у воду, в атмосферу та у землю. Потрібно зрозуміти як можна запобігти всесвітньому забрудненню! Космічна команда вирішила, що потрібно знайти відважних космонавтів-дослідників, що облетять нашу Землю та знайдуть вирішення глобальної проблеми! Це під силу тільки справжнім та сміливим любителям природи та надзвичайних пригод!

Всі активності проводяться згідно теми табору та комбінують в собі наступні заняття:

  1. Англійська мова. Інтерактивна програма вивчення англійської мови, яка комбінує англомовні розваги, що дозволяють вивчати англійську та швидко долати мовний бар’єр
  2. Цікава наука. Учасники табору зможуть взяти участь у хімік-шоу, спробують зробити власні експерименти, розгадати цікаві головоломки, подивляться на фізичні явища зовсім з іншої сторони
  3. Активне проведення часу.Ми підготували багато квестів та теренових ігор, де учасники будуть вирішувати логічні завдання та потрапляти у надзвичайні ситуації; спорт - невід’ємна частина активностей наших учасників. По можливості все буде відбуватись на свіжому повітрі!
  4. Розвиток творчості. Пропонуємо дітям проявити свою креативність та уяву на захопливих майстер-класах. Ми будемо виготовляємо прикраси власноруч, оздоблювати предмети домашнього декору та робити інші цікаві речі своїми руками

ХАРЧУВАННЯ

Для дітей передбачено обід, який складаються з першої страви, основної страви з гарніром, салату та напою. Також діти зможуть перекусити свіжими фруктами, печивом чи булочками між активностями до обіду та після обіду

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ! Весь табір ділиться на малі групи (до 7 дітей в одній) з кожною з яких перебувають кваліфіковані ментори.
Коли

29 Червня - 10 Липня, час: 08:30-18:00
13 Липня - 24 Липня, час: 08:30-18:00
3 Серпня - 14 Серпня, час: 08:30-18:00.


Вік

6–10


Вартість

Вартість табору: 4200 грн (“Early bird” - 3 700 грн. (при оплаті більше ніж за 10 днів до початку табору))


Телефон

+380 (67) 350 04 56 - для дзвінків
+380 (50) 925 88 32 - viber


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Вільхова, 17 (приміщення приватної школи Think Global)

Як дістатися?

Доїзд громадським транспортом до зупинки "2-га школа" - йти 3 хв пішки або до зупинки "вул. Крушельницької/Художній музей" - йти 15 хв.