Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

SPACE: Зимова Місія

SPACE: Зимова Місія


Тематика зимового табору - проектний менеджмент.

Програма табору:

-  таке проектний менеджмент?

Кожен кемпер ознайомиться з основами проектного менеджменту та зрозуміє в чому відмінність проекту від презентації PowerPoint для шкільного уроку. Розберемось де можна застосовувати проектний підхід і як потім перетворити ці знання на користь для себе одразу після табору в різних сферах життя.

- робота в команді

Відповідно до схильностей та зацікавлень, усі учасники будуть поділені на робочі групи, які працюватимуть спільно над розробкою власного проекту. Цей проект вони зможуть потім реалізувати у своїх школах та містах за підтримки команди Space та однодумців, з якими вони точно зустрінуться саме в цьому таборі.

- спільний проект

А щоб перевірити на практиці кожен з елементів проектного менеджменту ми будемо мати великий спільний Space-проект із залученням менторів, кемперів та інших членів команди. Спробуємо знайти свій ідеальний варіант побудови команд, розподілу ролей, будемо рахувати бюджет, матеріали, планувати та реалізовувати, управляти, досягати цілей і це все в поєднанні з космічною креативністю. Що це буде за проект – поки залишимо в таємниці. (Але маленька підказка – незабаром Новий рік).

 

 
Вік

13–17


Вартість

Вартість табору: 6590 грн


Телефон

+38 (067) 350 04 56
+38 (050) 925 88 32 (Viber)


Посилання


Адреса

Тернопіль
Тернопільська область, Тернопільський район, поблизу с. Ступки

Як дістатися?

Збір учасників табору відбувається у м. Тернопіль у Дружній ресторації “Мамонт”, що на площі Героїв Євромайдану, 3, з 8:00 до 10:00 год.

Якщо дитина самостійно добирається з іншого міста, ми з радістю зустрінемо її та проведемо до місця зустрічі. Після реєстрації усі таборовики автобусами вирушають на відпочинкову базу. Також, ви можете привезти дитину власним транспортом безпосередньо у табір. Для цього обов’язково попередьте нас завчасно та уточніть деталі.