Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Безпека понад усе: "На Урок" запрошує на всеукраїнський інтернет-конкурс "Школа рятівника: перша допомога"

Безпека понад усе: "На Урок" запрошує на всеукраїнський інтернет-конкурс "Школа рятівника: перша допомога"


Яким має бути рятівник? Упевненим у собі, активним, розумним, а ще - психологічно та фізично здоровим! Якщо ви хочете допомагати іншим, то почати краще з набуття необхідних знань та організації власної безпеки, а вже потім переходити до активних справ. Зберігати спокій набагато простіше тоді, коли ви знаєте, як діяти, коли навички рятувальника пропрацьовані не лише на рівні теорії, але й закріплені практично.

А як отримати необхідні знання? Взяти участь у новому Всеукраїнському конкурсі для учнів 1-11 класів від Освітнього проєкту "На Урок": "Школа рятівника: перша допомога".

Учасники інтерактиву отримають багато важливої інформації, навчаться бути корисними для себе й оточення, а також дізнаються:

  • як надавати першу домедичну допомогу;
  • яких правил дотримуватися під час повітряної тривоги; 
  • що робити в разі хімічної атаки; 
  • як діяти при пожежі тощо.

Після конкурсу ви розумітимите, як поводитися в небезпечних ситуаціях, як зберігати холодний розум та діяти ефективно, безпечно і з користю для інших. Також учасники конкурсу отримають практичні завдання, які зможуть опрацювати разом із близькими. Не гайте часу та реєструйтеся на конкурс!

Долучитися до онлайн-конкурсу можна з 12 квітня до 12 травня. Усі учасники отримають яскраві нагороди, адже переможцями стають усі. Сьогодні знання правил безпеки стають життєво необхідними, тож пам’ятаймо про свою безпеку та виважено дбаймо про оточення!


Вік

5–17


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Львiв
онлайн