Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Інтернет-конкурс "Твої безпечні канікули": знаєш правила – відпочиваєш без турбот

Інтернет-конкурс "Твої безпечні канікули":  знаєш правила – відпочиваєш без турбот

Для багатьох із нас літо асоціюється з відпочинком, теплими промінцями сонця, розвагами та часом, коли, нарешті, можна відіспатися. А ще – це пора, коли зростає ймовірність травмування чи нездужання. Їхніми причинами часто стають невігластво чи неуважність. Постає логічне запитання: Як убезпечити себе від неприємностей під час відпочинку влітку? 

Вам потрібно «озброїтися» відповідними знаннями. І в цьому допоможуть тестові завдання Всеукраїнського інтернет-конкурсу «Твої безпечні канікули». Його підготувала команда освітнього проєкту «На Урок» спеціально для учнів 1-8 класів. Учасники інтерактиву згадають правила безпечної поведінки на вулиці та вдома. До того ж учні повторять правила безпечного користування електроприладами, інформацію про служби порятунку та дізнаються, як убезпечити себе під час пандемії COVID-19. Кожне завдання містить мультимедійні матеріали, які точно не дадуть нудьгувати. І все це безкоштовно!

Долучитися до онлайн-конкурсу можна з 11 червня. Усі учасники гарантовано отримають яскраві нагороди. Не зволікайте та реєструйтеся вже зараз! Це і буде вашим кроком назустріч відпочинку без турбот. 


Вік

7–14


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ