Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

«Мир – мова щастя»: конкурс до Міжнародного дня миру від Освітнього проєкту «На Урок»

Щорічно 21 вересня у всьому світі відзначається Міжнародний день миру. Це чудове свято добра та надії закликає кожного задуматися, як побудувати безпечний і справедливий світ, навчитися жити у злагоді один з одним. Адже запорука щасливого життя – це мир без хвороб, агресії та насильства.  

Робити світ кращим можливо не лише на глобальному рівні держав чи континентів. Це під силу кожному, навіть наймолодшому школяреві! Адже взаємодопомога, повага та толерантність є запорукою безпечного існування маленької планети під назвою «Школа», а створення сприятливої психологічної атмосфери є найважливішим стратегічним завданням для всіх учасників освітнього процесу. 

Саме з нагоди відзначення Дня миру Освітній проєкт «На Урок» проводить конкурс для школярів «Мир – мова щастя», який триватиме з 14 вересня по 13 жовтня 2021 року.

На вас чекає багато цікавої та корисної інформації й завдань:

  • про цілі сталого розвитку;
  • безпосередньо про День миру та особливості відзначення цього свята. 

Також  конкурс стосуватиметься питань  дружби, конфліктів і булінгу в учнівському колективі. У завданнях використано відео ілюстрації та реальні ситуації з життя сучасних школярів.

Запрошуємо до участі в конкурсі учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти. Після реєстрації на сайті naurok.ua ви зможете одразу розпочати виконувати завдання.


Традиційно на всіх учасників чекають нагороди – кожен отримає сертифікат чи диплом. Переможцями стають усі. Долучайтеся до конкурсу та дізнавайтеся про секрети спілкування міжнародною мовою Щастя!


Вік

7+


Посилання


Адреса

Київ