Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Онлайн-конференція «STOP буллінг» від «На Урок»Сергій Мартинюк і Beemama розкажуть, як протидіяти цькуванню під час онлайн-конференції «STOP буллінг» від «На Урок».

Інколи його намагаються не помічати, інколи роблять вигляд, що нічого страшного не відбувається, а подекуди навіть покривають. Саме тому він росте, посилюється та охоплює все більше шкільних колективів. Так, усе це про булінг, явище, що набуло характеру епідемії в усьому світі. 

Близько 25% українських школярів зіштовхувалися з цькуванням, тож відкладати неможливо, потрібно діяти! Саме тому «На Урок» спільно з українськими психологами, блогерами та відомими артистами організовує масштабну Всеукраїнську онлайн-конференцію «STOP булінг!». 

Дієві поради для протидії булінгу, історії, що надихають та алгоритми дій на випадок, якщо ви стали свідками цькування - про все це розкажуть наші зіркові та професійні спікери. Своїм досвідом ділитимуться: 

  • Олена Грицай, блогерка, авторка YouTube-каналу та інстаграм @bee_mama.
  • Стас Корольов, співак, артист.
  • Дана Константинова, психологиня, тренерка з розвитку емоційного інтелекту. Засновниця та керівниця табору Emotions Camp
  • Саша Подгаєвська, психолог-консультант, засновниця проєкту FoodCriminals.
  • Сергій Мартинюк, лідер гурту «Фіолет».
  • Оксана Савицька, державний експерт МОН.
  • Сергій Багаліка, інспектор у зв'язках із громадськістю управління патрульної поліції у місті Києві.

Коли? 19 та 20 травня (із 18:00 до 21:00)

Де? Освітній проєкт «На Урок» (реєстрація за посиланням: https://naurok.ua/c/stopbullying)

Ця онлайн-конференція буде корисна всім: школярам, їхнім батькам разом із дідусями та бабусями, освітянам та кожному, хто цікавиться темою виховання та протидії булінгу. Зупинимо цькування разом!

Реєструйтеся та долучайтеся!


Вік

6+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ