Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Палац Потоцьких - зимова резиденція ЛьвоваПалац Потоцьких — Зимова резиденція Львова відчинена до 15.01.18. На її території -ярмарок, каруселі та казкові фотозони.

 

Палац Потоцьких — Зимова резиденція Львова – спільний проект небайдужих громадян Львова та Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького, який має на меті популяризацію мистецтва, насамперед, серед дітей, прищепити їм любов до прекрасного та сприяти виробленню естетичних смаків, задовільнити культурно-мистецький запит і мешканця, і туриста, який відвідує Львів. 

Для цього на території подвір’я Палацу Потоцьких організовано простір для дозвілля дітей та дорослих в одному стилістичному форматі казкового святкового ярмарку. По центру встановлено ялинку, яку прикрашають ангелики, створені за ескізами львівських мисткинь Ольги та Зоряни Опанащук і арт-студії Івони Лобан.

Також працюють каруселі, які неодмінно потішать дітлахів. Наскрізною темою Резиденції є тема собак, адже прийдешній рік - рік вогняного собаки.

Відвідувачам припадуть до душі казкові тематичні фотозони, тантамарески, дизайнерська сувенірна продукція з гавчиками, і не тільки. К

ожен відвідувач музею може взяти участь у квесті "Жив-був пес у Потоцьких" і "Жив-був пес у Лозинських", а щоп"ятниці - у розіграші призів серед переможців.

Періодично відбуваються виступи підопічних Кінологічного центру ДОК, у крамницях можна придбати календарі на 2018 рік від ЛКП "Лев", кошти від чого будуть скеровані на потреби бездомних тварин. Окрім цього, заплановано багато інших заходів, як от святкування Нового року, тангові вечірки з танцювальними майстер-класами, Дефіляда ангелят для дітей віком до 7 років, щонедільна екскурсія "Різдвяні оповідки про Львів", "Панянки на ковзанах" та інше. Палац Потоцьких — Зимова резиденція Львова є також відкритим майданчиком, де творчі колективи можуть представити свої мистецькі здобутки.

 

Детальніше - за вказаними номерами телефонів. У програмі можливі зміни та доповнення.


Вік

0+


Телефон

+38 (067) 250-50-00,
+38 (067) 011-11-05


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Коперника, 15