Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Літня Школа PinchukArtCentre \ 3 курс (10-16 років)

Літня Школа PinchukArtCentre \ 3 курс (10-16 років)


Черговий курс "Літньої школи" для дітей віком 10-16 років під назвою "Малюють всі" з художником Давидом Чичканом.

Заняття курсу відбудуться з 18 по 21 червня. Набір триває до 16 червня включно.


Автор та викладач курсу художник Давид Чичкан познайомить учасниць та учасників з образотворчим мистецтвом, розглядаючи приклади з історії мистецтва - від ікони до коміксу - допоможе зрозуміти, як текст підсилює візуальну роботу, а також запропонує колективно створити масштабний графічний твір.

Зверніть увагу на те, що курс передбачає відвідування всіх занять.

Участь безкоштовна. Реєстрація обов'язкова: tockify.com/pinchukartcentre/detail/416/1560848400000


Програма курсу "Малюють всі":

  • 18 червня, вівторок – знайомство одне з одним, зі зразками художніх творів, з графічними техніками, а також із механікою створення колективної графічної роботи. Визначення теми майбутньої колективної роботи.
  • 19 червня, середа – створення ескізів та досягнення компромісу між змістом та формою. Створення композиції, формування текстової частини роботи.
  • 20 червня, четвер – нанесення ескізу та текстової частини на основний аркуш, розподіл між учасниками та створення елементів роботи.
  • 21 червня, п’ятниця – поєднання усіх фрагментів та завершення роботи, її експонування та обговорення.


Давид Чичкан – сучасний український художник. Працює з такими художніми техніками та формами, як графіка, книжкова ілюстрація, інсталяція, вуличне мистецтво. Проводив художні заняття для дітей та підлітків в рамках освітніх програм PinchukArtCentre. Живе та працює в Києві.
Єгор Анцигін – український художник, викладач. З 2016 року активно займається ленд-артом, бере участь у всеукраїнських фестивалях, проводить лекції та воркшопи з ленд-арту по регіонах України. Навчався в Київській Національній Академії Образотворчого Мистецтва. Живе та працює у Києві.


Вік

10–16


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2, блок А

Як дістатися?

ст. м. Хрещатик, ст. м. Університет, ст. м. пл.Лева Толстого від будь-якої найближчої станції метро до Бесарабської площі пішки 5-10 хвилин