Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Сімейне заняття "Зберемося разом!"

Сімейне заняття "Зберемося разом!"


PinchukArtCentre запрошує сім'ї з дітьми віком 5-7 років на заняття сімейної програми "Зберемося разом!", де ви покроково познайомитеся зі світом сучасного мистецтва.

Заняття безкоштовне, потрібна лише реєстрація: http://bit.ly/pac-kids

В результаті заняття діти навчаться описувати предмети мистецтва і висловлювати свої думки, а дорослі - відповідати на найпростіші і неймовірніші питання своїх дітей.

Січнева зустріч присвячена скульптурі - адже взимку це такий знайомий досвід - ліпити зі снігу щось об'ємне. За допомогою цікавих завдань ви дізнаєтеся більше про цей вид мистецтва, з'ясуєте як художники створюють скульптури,та які використовують матеріали.

Заняття проведуть Катерина Окремова разом зі своєю донькою Машею Хіміч. Катерина Окремова - культуролог, співзасновник простору домашньої освіти БеркоШко, автор міждисциплінарних освітніх проектів для дітей та підлітків (арт, історія мистецтва, театр, ігри на взаємодію, музейна педагогіка, подорожі), речник семінарів з інноваційних напрямків в освіті, ведуча воркшопів з ігрового навчання для дорослих, плейбек-актор. Машико (Маша Хіміч) - учениця 7 класу БеркоШко, захоплюється художньою гімнастикою, малюванням, створенням ляльок та м'яких іграшок власноруч.


Вік

5–7


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2, блок А

Як дістатися?

ст. м. Хрещатик, ст. м. Університет, ст. м. пл.Лева Толстого від будь-якої найближчої станції метро до Бесарабської площі пішки 5-10 хвилин