Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

"Зберемося разом" для батьків та дітей віком 5-9 років

"Зберемося разом" для батьків та дітей віком 5-9 років


У суботу, 28 липня PinchukArtCentre запрошує на заняття "Зберемося разом" для дітей та їхніх батьків, під час якого учасники покроково познайомляться зі світом сучасного мистецтва.


В результаті заняття діти навчаться описувати предмети мистецтва і висловлювати свої думки, а дорослі - відповідати на найпростіші і неймовірніші питання своїх дітей.

Цього разу тема зустрічі - "Вода", адже влітку контакт із водою стає по-особливому приємним і важливим. Своєрідна зустріч із цією стихією відбудеться у просторі нової експозиції в PinchukArtCentre: учасники обговорять інсталяції, відео та живописні роботи, в яких присутній образ води та спробують розібратися, що символізує вода в кожній з них. У ході творчої частини учасники самостійно зобразять воду за допомогою пензлів і фарби.


Заняття проведуть викладач PinchukArtCentre Катерина Окремова разом зі своєю донькою Машею Хіміч.

Катерина Окремова - культуролог, співзасновник простору домашньої освіти БеркоШко, автор міждисциплінарних освітніх проектів для дітей та підлітків (арт, історія мистецтва, театр, ігри на взаємодію, музейна педагогіка, подорожі), речник семінарів з інноваційних напрямків в освіті, ведуча воркшопів з ігрового навчання для дорослих, плейбек-актор. Машико (Маша Хіміч) - учениця 7 класу БеркоШко, захоплюється художньою гімнастикою, малюванням, створенням ляльок та м'яких іграшок власноруч.

Захід розпочнеться на 5-му поверсі арт-центру в "Освітній кімнаті".


Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

Для запису та отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь за наступними контактами: 

  • Тел.: +38 044 590-08-58 
  • E-mail: info@pinchukartcentre.org

Вік

5–9


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 590 08 58


Посилання


Адреса

Київ
вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2, блок А

Як дістатися?

ст. м. Хрещатик, ст. м. Університет, ст. м. пл.Лева Толстого від будь-якої найближчої станції метро до Бесарабської площі пішки 5-10 хвилин