Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Недільний birdwatching на Святошинських ставках

Недільний birdwatching на Святошинських ставках


Спостерігати за птахами, розуміти їх місця існування та розпізнавати голоси – це неймовірний світ живого спілкування з природою. Тим паче, що вже розпочався переліт й з багатьма видами пернатих доведеться попрощатися до наступного року.

Цієї неділі Зелений Ліхтарик запрошує вас отримати задоволення від спостережень на Святошинських озерах.

Подорож буде цікавою й досить різноманітною, адже завдяки місцевості з лісом і озерами можна зустріти й ті види, що живуть біля водойм, і ті, що у лісі.

Разом з чудовим орнітологом Віталієм Казанником сподіваємося побачити пірникозу малу, чаплю сіру та руду, чепуру велика, луня очеретяного, курочку водяну, набережника, крячка річкового, рибалочку, різні види дятлів та синиць.

Маршрут проходитиме уздовж озеро Святошинське та трохи уздовж русла річки Нивка.

Приходьте всією сім'єю!

Умови участі: Для підтримки безпеки заходу під час карантину в умовах участі є деякі зміни. Група буде менша, ніж зазвичай (близько 10 людей).

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму: https://rb.gy/yait84


Після реєстрації, у той саме день, потрібно зробити внесок за екскурсію. Реквізити картки для оплати ви отримаєте на свою електронну адресу після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація дійсна лише добу. За цей проміжок часу потрібно оплатити участь. Якщо протягом доби не перераховується внесок участі, реєстрація автоматично анулюється.

Вартість: 220 грн для дорослого, діти – безкоштовно. Рекомендований вік дітей - від 10 років. Місце на екскурсії бронюється лише після оплати.

ВАЖЛИВО: оскільки група є невеликою, оплачений організаційний внесок не повертається. Тому, будь ласка, реєструйтеся лише тоді, коли точно знаєте, що прийдете. Якщо щось зміниться, ви можете подарувати свою участь комусь із своїх друзів. Просто попередьте нас, що замість вас буде хтось інший. Для участі в екскурсії потрібно обов’язково бути у масці.

Екскурсовод-орнітолог: Віталій Казанник

Беріть з собою чай! Будемо пригощати печивом від March & Co. Пекарня

Світлина від Олексія Кулика

Контакти: +380 66 208-03-38 Тетяна


Вік

10+


Вартість

Учать: 220 грн (діти - безкоштовно)


Телефон

+380 (66) 208 03 38


Посилання


Адреса

Київ
Озеро Святошинське