Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

День відкритих дверей у молодшій школі "Афіни"

День відкритих дверей у молодшій школі "Афіни"


Запрошуємо на День Відкритих Дверей у молодшій школі «Афіни».

Ми зберемося 11 грудня онлайн щоб надати вичерпну інформацію батькам майбутніх першачків щодо навчального процесу, умов вступу, особливостей школи та концепції. В рамках зустрічі на вас чекатиме знайомство та відкритий діалог із засновниками школи. Зараз, саме час обирати школу для малечі, тож не зволікайте, реєструйтеся на День Відкритих Дверей для батьків майбутніх першачків онлайн!

 

Які особливості школи?

У школі «Афіни», починаючи з 1 класу, з дітьми працюють викладачі- предметники, отже протягом тижня дитина спілкується майже із 20 дорослими. 

Першокласники вчаться у стабільних робочих групах, за якими закріплені окремі кабінети, тож викладачі приходять до них. Так діти швидше адаптуються до нового середовища та великої кількості нової інформації. 

Процес навчання складається не тільки з навчальних занять, але включає й вистави, екскурсії, предметні тижні, свята, студії, секції, майстер-класи та предметні практикуми. 

Протягом дня дитина має: 6-7 обов’язкових уроків, три прийоми їжі (сніданок, обід, підвечірок), прогулянку, час релаксу, за бажанням відвідування гуртків. Домашніх завдань в школі немає. Протягом року в робочий час діти мають багато виїздів на екскурсії (планово 2 рази на місяць) та творчих заходів

Вхід на територію та вихід дітей з території школи контролюється охороною, відеоспостереженням та біометричними сканерами на вході. 

Шкільна форма відсутня, вимоги до одягу — зручність, екологічність та функціональність У приміщенні школи діти користуються змінним взуттям. 

Школа повністю дотримується всіх рекомендацій МОЗ щодо СOVID-19, весь персонал школи вакциновано, у будівлі розміщено санітайзери, на вході здійснюється контроль температури тіла. Школа забезпечує повноцінне онлайн-навчання як в умовах локдауну, так і за відсутності дитини у школі з будь-якої причини. 

У кожної дитини є власний тьютор, якого першачку призначає психолог, а, надалі, дитина сама обирає собі тьютора на початку кожного року. 

Основні предмети у першачків: 

Математика, Шахи, Українська мова, Російська мова, Англійська мова, Французька/Німецька мови (на вибір сім’ї), "Світ інформаційних технологій", "Мистецтво мовлення", "Мова природи та символів", "Самозарадність", Музика, Образотворче мистецтво, Художня праця, Хореографія, У-шу, Фізкультура. 

Від вибору школи часто залежить не тільки оточення та середовище для становлення особистості, а й майбутнє вашої дитини! До зустрічі 11 грудня о 12-00


Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 22188 01
+380 (44) 22188 02


Посилання


Адреса

Київ
Ulyany Hromovoi St Solom'yans'kyi district Kyiv