Програма підготовки до школи "Талановитий Альфа"

Програма підготовки до школи "Талановитий Альфа"


Альфа - це малюки «з моторчиком», які народилися зі смартфоном в руках.

 

Вони такі ж, якими були і ми з вами в дитинстві. Але Альфіка досить непросто чимось зацікавити, а особливо читанням і математикою.

Ми знайшли спосіб, як зробити навчання цікавим. Тому що ми не тільки педагоги, а в першу чергу - професійні дитячі та нейропсихології з великим досвідом роботи.

Програма «Талановитий Альфа» розроблена з урахуванням принципів нейропсихології, дитячої психології та сучасної педагогіки. Ми готуємо дітей до школи інтелектуально і психологічно.

Курс підготовки до шкільного навчання «Талановитий Альфа» включає три напрямки:

  • Математика + логіка + розвиток мислення, уваги, пам'яті. Ми вчимо вважати і мислити логічно, при цьому комплексно розвиваємо всі психічні функції.
  •  Заняття з навчання читання з урахуванням нейропсихологічних особливостей кожної дитини, розвиток дрібної моторики і підготовка руки до листа.
  •  «Альфа-казки». Цей курс формує у дітей інтерес до книг і розвиває через літературу і творчість. Дивувати сучасних Альфіка звичайними казками складно. Тому ми розробили інтерактивну програму, в якій діти зможуть бути не просто слухачами, а учасниками найвідоміших літературних творів Європи. Ми будемо ставити спектаклі і освоювати різні ролі, будувати мости і споруджувати маяки, керувати емоціями і конфліктами, і багато-багато іншого. А найголовніше - у кожної дитини з'являться свої улюблені персонажі з сучасних дитячих книг і нові друзі!

 

Заняття будуть проходити з вересня по червень 2021р., Вівторок-четвер-субота, з 17-00 до 18-00, за адресою: м.Харків, пр.Перемоги, 55-е, Психологічний центр розвитку дитини і сім'ї.

Перед початком занять, з 16 по 27 серпня ми проводимо нейродіагностіку розвитку дитини. За її результатами складаємо карту індивідуального розвитку і враховуємо отриману інформацію при розробці занять.

В кінці курсу навчання, з 23 по 31 травня 2022 р проводимо заключну нейродіагностіку і разом святкуємо досягнення на дитячому капуснику!

У групі не більше 7 дітей, вік 5-6 років. Запис в групу відкрита.

 

Ми піклуємося, щоб наші діти із задоволенням розвивали свої таланти!

Телефони для запису в групу: +380 (50) 406 76 40.


Коли

7 Вересня 2021 - 11 Червня 2022, час: 17:00-18:00.


Вік

5–6


Вартість

Вартість занять : 2500 грн


Телефон

+380 (50) 406 76 40
+380 (68) 064 25 42


Посилання


Адреса

Харків
пр-т. Перемоги, 55е

Як дістатися?

Метро Перемога, Олексіївка, Харків

Трамвай №20 - зупинка "Банківська Академія", "Олексіївський ринок"

Тролейбус №2, 40 - зупинка "Олексіївський ринок"