Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Teen-білдінг от Questoria

Teen-білдінг от Questoria


Teen-білдінг від Questoria - драйвовий рольової квест і розвиток емоційного інтелекту дитини від організатора тімбілдінгу Toyota, McDonald's, Нова Пошта, Luxoft і 95 квартал.


11 років на ринку івентів, тисячі заходів за плечима, 32 детально продуманих квест-party "під ключ" від кіносценаристів. А найголовніше - рекомендують мами.


Квесторія - не звичайний квест. Ведучий, саундтрек і спецефекти занурюють в атмосферу історії. Кожна дитина отримує індивідуальну роль персонажа, костюм і мету для перемоги.

Діти активно спілкуються, об'єднуються в команди, вибирають: діяти швидко, або почекати і схитрувати. Фінал гри завжди різний і залежить від рішень хлопців. Інтриги, повороти сюжету і емоції цього дня обговорюють місяці, а пам'ятають роки.


У квест-кафе у Цирку, в улюбленому ресторані, на природі чи вдома.

  • Від 7 до 9 років - сюжети "Школа Магії", "Супергерої", "Два королівства".
  • 10 - 12 років - "Заповіт Флінта", "Невідома планета", "Десь на Дикому Заході", "Залишитися в живих".
  • 13 - 18 років - "Загадка острова Роанок", "Ніч в музеї", "Розплата", "Голлівуд".


У будь-якій компанії є тихі і активні діти. Сценарії квесторів написані так, щоб ведучий підібрав кожному комфортну роль. Заводили отримають кайф від азарту і динамічного сюжету, а тихоні - від повного занурення в атмосферу. І ті й інші без ризику спробують незвичні моделі досягнення цілей, обговорять результати з провідним на afterparty і прокачають soft skills.

Ще одна перевага квесторії - організація Дня Народження під ключ. Вибір сюжету, підбір локації, транспорту, меню, торта і декору - не потрібно дзвонити нікому більше. І все це вирішуємо за пару годин, навіть в останній момент.

5 причин вибрати Teen-білдінг від Questoria:

  • Лауреат премії Kids-friendly Business Award (Гельсінкі).
  • Свіжий формат, який дивує навіть тих, хто вже пробував все.
  • квесторів популярна в 67 містах в 8 країнах.
  • Цілком демократичні ціни.
  • Середня оцінка гравців в Києві - 9,87 з 10.Вік

5+


Телефон

+380 (67) 612 93 21


Посилання


Адреса

Харків
пров. М'ясний, 1