Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Ненудний локдаун з КвесторієюЗнову сидіти вдома без розваг і звичного спілкування з друзями не просто. Особливо з дітьми. Якщо ваш список домашніх ігор підійшов до кінця, влаштуйте сімейну Квесторію! У сюжетно-рольові квести можна грати навіть в локдаун, не виходячи з дому!

Пропонуємо замовити Квесторію! Квесторія —  гра для Дня народження або розваги в локдаун, коли хочеться об'єднати дітей і дорослих, спробувати щось нове.

Якщо ви ще жодного разу не грали, це буде незвичайний досвід: нова роль, атмосферний реквізит, таємниці та загадки, які потрібно розгадати. А якщо вже пробували Квесторію, у нас є 32 різних сценарію — виберіть той, в який ще не грали.

Головне у Квесторії — спілкуватися з іншими гравцями. Вам потрібно домовлятися, шукати союзників, об'єднуватися, щоб досягти своїх цілей. Це зближує друзів і рідних і допомагає швидко знайти спільну мову з малознайомими людьми, коли потрібно об'єднати друзів з різних компаній.

Ви можете запросити Квесторію до себе додому або до кафе, щоб не виходити на мороз. Наш ведучий приїде, привезе все необхідне і влаштує вам незабутнє свято для всієї родини та друзів!

Виберіть гру — пригоду, казку або новорічний детектив, ведучий привезе реквізит, а діти спробують себе у нових ролях.


Вік

5+


Вартість

Квестория на 10 человек: 5200 грн


Телефон

+380 (67) 618 38 09
+380 (67) 650 79 46


Посилання


Адреса

Київ
провулок Чеховський, 8