Teen-білдінг від Questoria

Teen-білдінг від Questoria


Teen-білдінг від Questoria - драйвовий рольової квест і розвиток емоційного інтелекту дитини від організатора тімбілдінгу Toyota, McDonald's, Нова Пошта, Luxoft і 95 квартал.


11 років на ринку івентів, тисячі заходів за плечима, 32 детально продуманих квест-party "під ключ" від кіносценаристів. А найголовніше - рекомендують мами.


Квесторія - не звичайний квест. Ведучий, саундтрек і спецефекти занурюють в атмосферу історії. Кожна дитина отримує індивідуальну роль персонажа, костюм і мету для перемоги.

Діти активно спілкуються, об'єднуються в команди, вибирають: діяти швидко, або почекати і схитрувати. Фінал гри завжди різний і залежить від рішень хлопців. Інтриги, повороти сюжету і емоції цього дня обговорюють місяці, а пам'ятають роки.


У квест-кафе у Цирку, в улюбленому ресторані, на природі чи вдома.

  • Від 7 до 9 років - сюжети "Школа Магії", "Супергерої", "Два королівства"
  • 10 - 12 років - "Заповіт Флінта", "Невідома планета", "Десь на Дикому Заході", "Залишитися в живих"
  • 13 - 18 років - "Загадка острова Роанок", "Ніч в музеї", "Розплата", "Голлівуд"


У будь-якій компанії є тихі і активні діти. Сценарії квесторів написані так, щоб ведучий підібрав кожному комфортну роль. Заводили отримають кайф від азарту і динамічного сюжету, а тихоні - від повного занурення в атмосферу. І ті й інші без ризику спробують незвичні моделі досягнення цілей, обговорять результати з провідним на afterparty і прокачають soft skills.

Ще одна перевага квесторії - організація Дня Народження під ключ. Вибір сюжету, підбір локації, транспорту, меню, торта і декору - не потрібно дзвонити нікому більше. І все це вирішуємо за пару годин, навіть в останній момент.

5 причин вибрати Teen-білдінг від Questoria:

  1. Лауреат премії Kids-friendly Business Award (Гельсінкі)
  2. Свіжий формат, який дивує навіть тих, хто вже пробував все
  3. квесторів популярна в 67 містах в 8 країнах
  4. Цілком демократичні ціни
  5. Середня оцінка гравців в Києві - 9,87 з 10.

Коли

Пн–Нд 09:00–21:00.


Вік

7–17


Адреса

Київ