Випускний як в кіно: 3 ідеї, як розважити школярів на головному святі рокуПереживаєте за проведення випускного і хочете, щоб діти згадували свято навіть через роки? Вибирайте ефективний інструмент - тематичний вечір з Квесторією.


Квесторія схожа на комп'ютерну гру або фільм в реальності.

Діти потраплять в магічну школу, Лондон 18 століття, на безлюдний острів або в загадковий музей з живими експонатами. Вчорашні школярі приміряють костюми і реквізит, щоб стати дослідниками і експериментаторами.

Сусідка по парті стане Клеопатрою, а задерикуватий хлопець - вождем вікінгів. Вони не просто будуть виглядати, як герої пригод, але і зможуть відчути себе ними.

Випускники ніби потраплять у фільм з непередбачуваним фіналом. І спільно будуть пробивати собі дорогу до цілей.


Випускний для початкової школи в стилі Гаррі Поттера "Школа магії"

Діти на 2 години стануть учнями Школи Магії, що нагадує знаменитий Хогвартс. Завдання юних чарівників - врятувати школу від Чорного Мага. В ході гри діти будуть розгадувати таємничі загадки Сфінкса, збирати інгредієнти для зілля, застосовувати магічні заклинання на себе, друзів, злого дракона і чарівника.

Випускний у 9 класі в стилі Minecraft і LOST "Залишитися в живих"

Хоч ця квесторія і нагадує знаменитий світ Minecraft, грати будуть всі, не тільки хлопчики. За сюжетом, над Тихим океаном помітили НЛО. Перша експедиція зникла з радарів, як тільки увійшла в аномальну зону. Дітям належить дістатися до місця, вижити на безлюдному острові і вистежити прибульців. На пару годин діти стануть вченими і військовими, почнуть спільно вирішувати загадки, добувати ресурси і створювати предмети.

Випускний в 11 класі в стилі комедії "Ніч в музеї"

Однокласники перетворяться в ожилих експонатів: Олену Прекрасну, Клеопатру, Цезаря, Хеопса і вождя вікінгів Еріка Могутнього. Ролей вистачить на весь клас. За 2-3 години дітям доведеться силою зброї або інтригами захопити корону Єгипту, розплутати зникнення знаменитих прикрас, розкрити таємницю машини часу і навіть врятувати світ.


Квесторія - виїзна гра, її можна поєднати з застіллям в ресторані, поїздкою за місто або провести в школі. Ролі знайдуться навіть для вчителів.

Разом з квесторією прощання зі школою запам'ятається як один з найбільш захоплюючих днів, проведених разом!


Коли

Пн–Нд 09:00–21:00.


Вік

7–17


Адреса

Київ