Розважальний Центр Super Park "V"

Розважальний Центр Super Park "V"


Super Park "V" - мережа сучасних розважальних центрів, які щодня зустрічають у себе в гостях тисячі і тисячі щасливих сімей по всій Україні


У нас не змовкає дзвінкий сміх, ні на мить не припиняються ігри, забави та веселі пригоди! Ми забезпечимо відвідувачам незабутній відпочинок для всієї родини, наповнений яскравими емоціями і враженнями.

Зусиллями організаторів і співробітників Super Park "V" на території центрів створено ігровий простір, так необхідне для фізичного, психічного і творчого розвитку дитини.

Ми прагнемо забезпечити відвідувачам комфорт. Задовольнити спектр запитів і потреб в області розваги та розвитку дітей і підлітків. Ми використовуємо тільки високоякісне обладнання, і постійно працюємо над розширенням переліку послуг.

Мета Super Park "V" - організувати незабутній, веселий, і головне корисне дозвілля для дітей.

Сьогодні Super Park "V" - це свята і пригоди, сюрпризи і акції, дитячі тематичні дні народження за участю казкових героїв, конкурсами та призами аквагримом і мильними бульбашками.

Ми зацікавимо дитини будь-якого віку, а також їхніх мам і тат, і навіть бабусь і дідусю! Адже в нашому парку Ви знайдете: Лабіринт, призова рибалка, качалки, каруселі, авто симулятори, симулятори стрільби, автомати з видачею призів.

Приходьте і переконайтеся самі. А ми, гарантуємо, що діти отримають масу задоволень і незабутніх вражень!

Наші адреси:

  • вулиця Академіка Павлова 44-Б ТРЦ "Французький Бульвар" 3-й поверх;
  • вулиця Героїв праці 9, ТРЦ "Дафі" 3-й поверх;
  • вулиця Сумська 81 Парк ім. Горького.Час роботи

Пн–Нд 10:00–22:00.


Контакти

+380 (67) 639 34 43


Посилання


Адреса

Харків
вул. Академіка Павлова, 44

Як дістатися?

3-й поверх