Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Малючковий Будапешт

Малючковий Будапешт


Малючковий Будапешт - чим він особливий? Крім того що Будапешт одне з найдружніших міст Європи для дітей, уся програма туру створена спеціально для сімей з дітками.

 

Програма унікальна і побудована так, щоб було цікаво та комфортно як і дорослим, так і малечі.

За 4 дні встигнемо познайомитись з містом та його мешканцями, почути його історію та побачити усю красу, прогулятись парками та дитячими майданчиками! А їх тут дуже багато. Звісно ж познайомимось із тваринним світом, покатаємось на кораблику, відпочинемо, поплаваємо і оздоровимось в термальних купальнях і це ще не все!

Орієнтовна програма туру:

  1. Четвер. Зустрічаємось та знайомимось в чарівному місті Будапешт. Вирушаємо на оглядову екскурсію з цікавинками для дітей, обідаємо і продовжуємо прогулянку по місту, піднімаємось на гору Янош та оглядову вежу Ержебет, ще не настільки відому серед туристів, але надзвичайно прекрасну.
  2. П’ятниця. Напевно найнасиченіший день, зранку матимемо екскурсію по Буді, відвідаємо зоопарк Будапешта, де зможемо не тільки побачити тваринок, а й трішки поринути в їх життя.
  3. Субота. Гуляємо по островіу Маргіт. Помилуємось співочим фонтаном, дітки насолодядьться доглянутими та сучасними майданчиками острова, відвідаємо контактний зоопарк і просто порелаксуємо на природі. Ввечері нас чекає годинна романтична прогулянка на кораблику по Дунаю з екскурсійним супроводом та келихом шампанського.
  4. Неділя. Відвідаємо Тропікаріум-Океанаріум АБО Купальні з дитячою зоною. Після цього матимемо вільний час, обід, шопінг, прогулянки.


В ціну туру включено:

  • проживання в апартаментах поблизу центру;
  • сніданки;
  • проїзд в громадському транспорті;
  • уся програма та вхідні квиточки.

Оплачується додатково: проїзд (рекомендуємо їхати поїздом Львів Будапешт дуже комфортний, так як дітки вночі сплять, а на ранок ми вже прибуваємо в Будапешт) або ж іншим зручним для вас способом, обіди та вечері, додаткові особисті витрати.

Кількість місць обмежена: 3 сім'ї + організатор. Тур можна забронювати в повідомленнях або за телефоном, який вказаний нижче. 


Вік

0+


Вартість

Вартість за 1 дорослого і дитину 270 €

Вартість для сімї 510 €


Телефон

+380 (96) 131 43 45


Посилання


Адреса

Львiв