Сервіс "Кофе-няня"

Сервіс "Кофе-няня"


Сервіс "Кофе-няня" - це новий формат турботи, допомога сучасним мамам, які завжди попереду, у яких все під контролем: робота, діти, чоловік, хатні справи та домашні улюбленці! 

Тепер Ви можете видихнути і трішки відпочити: випити кави з подругою, піти у театр з коханою людиною, зробити манікюр, педикюр та зачіску, або, врешті-решт, побути наодинці в тиші та спокої!

 

Сервіс, створений мамами для мам, потурбується про Вашого малюка віком від 6 місяців до 6 років у будь-який час! 

Штаб "Кофе-няня" містить всі умови для безпечного та комфортного дитячого дозвілля! Ви можете залишити Вашого малюка у штабі від 40 хвилин до 4х годин, або замовити няню до себе додому на 2-4 години!

 

Обладнання штабу: 

  • Для найменших:  пеленатор, крісло-шезлонг, ходунки,  м'які мати, гойдалки, розвиваючі іграшки і, звичайно, турбота та любов!
  • Для малюків постарше: корисні ігри, розвиваючі майстер-класи,інтерактивний простір, молоді, веселі няні,  чай і корисне печиво! Можливість занятть з психологом, логопедом, хореографом.
  • Для мам, пап, бабусь,  дідусів: зручна геолокація, гнучкий графік работи штабу нянь, wi—fi,  зал для лекцій і  ворк-шопів для батьків, гнучка система оплати, смачний чай з собою, ввічливий и тактичний персонал!

 

А що буде робити малюк? 

Неодмінно малюк проведе вільний час з користю та захватом! Незалежно від того, чи прийшла "Кофе-Няня" в гості до малюка або малюк прийшов в Штаб Нянь - для нього вже все підготували:

  • цікава активна гра;
  • розмальовки, олівці;
  • ворк-шоп сюрприз;
  • багато веселощів!

Додатково мама може вибрати "Кофе-Няня" ПЛЮС: заняття з учителем англійської, логопедом або дитячим психологом у зручний час для мами та малечі!

 

Більш детальну інформацію про сервіс ви знайдете за посиланням: http://coffeenanny.com.ua


Контакти

+38‎0 (68) 139 00 63
nanny1390063@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Ломоносова 83а, простір для мам і малюків