Шахова школа - клуб Василя Іванчука

Шахова школа - клуб Василя Іванчука


Навчаємо гри у шахи ,шашки і го,  проводимо кваліфікаційні турніри різного рівня, шахові конкурси і вікторини, онлайн- заняття.

Ласкаво просимо!

Шахи - це гра, яка розвиває логічне мислення, увагу і пам`ять, сприяє розвитку уяви і творчості, виховує цілеспрямованість, самостійність у прийнятті рішення, підвищує рівень інтелектуального розвитку і загальної культури людини. Як правило, діти, які вміють грати в шахи, набагато краще навчаються у школі.

Мета нашої школи - зацікавити бажаючих навчатись грі у шахи, допомогти розвинути особисті здібності кожного, відкрити йому цікавий світ чорно-білого королівства, ознайомити з правилами поведінки партнерів під час шахової гри, навчити дітей під час шахової партії діяти згідно цих правил.

Діяльність шахової школи-клубу враховує досвід роботи шахових шкіл світу, новітні технології навчання, знайомить дітей з іншими інтелектуальними іграми.

Важливим моментом занять є діяльність самих дітей, коли вони спостерігають, порівнюють, класифікують, групують, роблять висновки, з`ясовують закономірності.

Не так важливо: чи вибере Ваша дитина у майбутньому для себе шахову кар`єру чи будь-яку іншу - все одно шахи протягом усього життя будуть вірними супутниками, вони здатні допомогти Вашій дитині у виборі правильного рішення в тій чи іншій життєвій ситуації.

Діти, які навчились грати у шахи, розуміють наскільки їхнє життя є яскравішим. Вони мають багато розумних друзів і завжди можуть цікаво провести час.

„Я навчився грати у шахи в 6 років і навіть тепер, займаючись професійно понад 40 років, знаходжу для себе нові ідеї, над якими не втомлююсь працювати”, - підкреслює Василь Іванчук.

Шахова школа – клуб Василя Іванчука розпочала свою роботу в січні 2012 року.


Контакти

+380 (93) 293 73 17 / Viber
+380 (67) 132 00 81
shkolaivanchuka@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Театральна, 15

Як дістатися?

Центр міста, поблизу площі Ринок і пам'ятника Т.Шевченку. СЗШ № 62, навпроти готелю "Леополіс".