Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Карпатська Активація Start Now для підлітків

Карпатська Активація Start Now для підлітків


З 2016 року стартував новий виїзний формат літнього табору - Карпатська активація для підлітків.

У 2019 році Школа бізнесу та розвитку Start Now їдуть в Карпати 14-28 липня вже в четвертий раз і запрошують підлітків 14-17 років.
 

Що особливого у таборі:

 • Філософія Школи Start Now - визнання унікальності кожної особистості, цілісний підхід до розвитку підлітків;
 • Природний фактор (місцезнаходження на горі Магура1000 м над рівнем моря, унікальні якості гірського повітря, вода в кранах з джерела);
 • Камерний формат дружній компанії (всього 30 дітей і 10 дорослих);
 • П'ять авторських програм від викладачів, екскурсії, походи, спортивні заходи і насичена вечірня програма.

Заняття ведуть викладачі школи - професіонали своєї справи. Програми допоможуть підліткам розкрити нові якості в собі, по-новому подивитися на світ навколо, знайти близьких за інтересами друзів. У перші два дні хлопці спробують різні програми, щоб вибрати для себе дві основні для подальших занять. У нас дуже насичена вечірня програма: смолоскипна хода та створення тотемів номера, капелюшна вечірка і театральні страшилки, квести і поетичні вечори біля вогнища, Магурський переспіви та фрізлайт-фото, психологічні ігри, кінопокази, дебати і дискусії на важливі для підлітків теми, а в завершення - показ творчих робіт, фотовиставка та аукціон, прощальний вечірній багаття. І традиційні для Карпат походи в гори та екскурсії.
 

Цінності:

Тут цінують свободу і бажання бути самим собою. Створюють умови для розвитку особистості підлітка, вільні від оціночних суджень, тиску стереотипів. Атмосфера підтримки, поваги, довіри, емоційної і фізичної безпеки допомагає знайти почуття впевненості і самодостатності, навчитися приймати рішення і знаходити вихід з важких ситуацій. У такій обстановці підліток дозволяє собі розкритися, краще пізнати себе та інших, чудово провести час, знайти близьких за духом людей.


Місце:

На висоті понад 1000 м над рівнем моря, в тихій Монковой долині на схилах гори Гемба на північному заході Міжгірського району Закарпатської області, (в 15 км від залізничної станції Воловець) розташувався комплекс "Магура". Неймовірні пейзажі Белянський Татр, смерекові схили і кришталевий дзвін вод гірської річки Плошанка, невеликих струмків Пилипчик і Студеного, що протікають неподалік від бази відпочинку через село Пилипець. Дивовижна атмосфера гармонії і краси.


Програма:

Програма табору спрямована на активацію потенціалу підлітка, розвиток творчого підходу до життя, пошук свого погляду на світ, формування і розвиток універсальних навичок (soft skills).

Дітям пропонують на вибір кілька творчих програм:

 • Фото,
 • Психологія,
 • Ораторська майстерність,
 • Акторське мистецтво.

У перші два дні діти спробують різні програми, щоб вибрати для себе дві основні для подальших занять.

Вечори проходять дуже активно: смолоскипна хода та створення тотемів номера, театральні страшилки і поетичні вечори біля вогнища, Магурський переспіви та фрізлайт-фото, психологічні ігри, кінопокази, дебати і дискусії на важливі для підлітків теми, а на завершення - показ творчих робіт , фотовиставка та аукціон, Burning Man night.


Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeT2w16Y5-hIkNDBc9UQ7RwG__vnWDH8YKkVGDG2fzahvNfaQ/viewform

Детальніше на сайті: https://www.startnow.com.ua/carpathian-activity/

 

Вартість путівки:

 • 19 300 грн + проїзд (приблизно 1000 грн. - поїзд Київ-Воловець і трансфер на мікроавтобусі на базу «Магура»)

Знижки:

 • При оплаті до 25 травня знижка 10% - 17 370 грн + проїзд.
 • При оплаті до 14 червня знижка 5% - 18 335 грн + проїзд.

СПЕЦІАЛЬНА ЗНИЖКА (15%) для всіх, хто вже брав участь у виїзних проектах (Карпати, Литва).

Кількість місць в таборі - 30.


Вік

14–17


Вартість

Повна вартість: 19300 грн
При оплаті до 25 травня знижка 10%: 17370 грн (Додатково сплачуються кошти за проїзд)
При оплаті до 14 червня знижка 5%: 18335 грн (Додатково сплачуються кошти за проїзд)


Телефон

+380 (67) 441 62 90
+380 (50) 440 39 83


Посилання


Адреса

Закарпатська область
готельний комплекс "Магура" Пилипець Міжгірський район Закарпатська область