Табір професій та бізнесу в Литві

Табір професій та бізнесу в Литві


Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків проводять тренінги з профорієнтації та бізнесу вже кілька років.

І на цей раз організували виїзний табір професій і бізнесу в Литві.

Підліткам хочут надати можливість зібрати інформацію та досвід того, як працює сучасна Європа, які вміння і навички тут затребувані. Такий досвід розширить горизонти, допоможе формувати самостійну особистість, буде мотивувати до розвитку і досягнення своїх цілей. І звичайно, для дітей - це можливість познайомитися з дуже близької нам географічно і по духу країною, зав'язати дружні зв'язки з литовськими однолітками.

Чому було обрано невелике литовське місто Паневежис? Наша школа прагне, аби програма для підлітків була дуже активною, ви встигли багато чого подивитися і спробувати. На прикладі малого побачити більше.

Що особливого у таборі:

  • Філософія Школи Start Now - визнання унікальності кожної особистості, цілісний підхід до розвитку підлітків;
  • ​​Новий формат табору, де можна отримати практичний досвід з різних професійних сфер і бізнес-середовища і розвивати найважливіші універсальні навички, затребувані в будь-якій професії;
  • Камерний формат дружній компанії (24 підлітки; 6 викладачів);
  • Авторські програми з маркетингу, підприємництва, софт скілз (самоменеджмент, ораторське мистецтво, дебати-переговори, презентаційний навички, крос-культурна компетентність та ін.).

Програма:

  • Відвідування різних компаній і організацій - подивимося, як працює великий і малий бізнес, міська рада, театр, музей, ресторан, банк, магазин.
  • Зустрічі-екскурсії - знайомство з Вільнюсом та іншими пам'ятками Литви.
  • Заняття з фахівцями школи з профорієнтації, бізнесу, навичкам софт-скіллз. Заняття будуть інтерактивними, підлітки спробують придумувати свої компанії, бренди, створювати рекламу, організовують прес-конференції.
  • Заняття як російською, так і англійською мовами (за вибором учасників).
  • Створення відеоблогу, написання заміток про перебування в Литві.

Активна насичена вечірня програма: знайомство і посвята, вечір музичних захоплень, поетичні хуліганства, кіновечір, дебати та багато іншого цікавого. А ще ФотоКвест, спортивні ігри, відпочинок на пляжі.

У вас буде можливість познайомитися з литовськими підлітками, ви сходите в гості до місцевої гімназії, проведете спільні заходи, спілкуючись англійською.


Коли

4 Серпня - 17 Серпня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

14–16


Вартість

Вартість: 880€

(знижка при ранній оплаті (до 8.06) 820€. У вартість не включено проїзд, Start Now організовують проїзд автобусом


Телефон

+38 (095) 041 16 91
+38 (067) 466 40 24


Посилання


Адреса

Київ
бул. Шевченка, 36Б

Як дістатися?

вхід з вул. М. Коцюбинського, 12 (через арку)