Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Табір професій та бізнесу в Литві

Табір професій та бізнесу в Литві


Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків проводять тренінги з профорієнтації та бізнесу вже кілька років. 

Табір професій в Литві - можливість зібрати інформацію та досвід того, як працює сучасна Європа, які вміння і навички тут затребувані. Такий досвід розширить горизонти, допоможе формувати самостійну особистість, буде мотивувати до розвитку і досягнення своїх цілей. І звичайно, для дітей - це можливість познайомитися з дуже близької нам географічно і по духу країною, зав'язати дружні зв'язки з литовськими однолітками.

Чому було обрано невелике литовське місто Паневежис? Наша школа прагне, аби програма для підлітків була дуже активною, ви встигли багато чого подивитися і спробувати. На прикладі малого побачити більше.

Що особливого у таборі:

  • Філософія Школи Start Now - визнання унікальності кожної особистості, цілісний підхід до розвитку підлітків;
  • ​​Новий формат табору, де можна отримати практичний досвід з різних професійних сфер і бізнес-середовища і розвивати найважливіші універсальні навички, затребувані в будь-якій професії;
  • Камерний формат дружній компанії (24 підлітки; 6 викладачів);
  • Авторські програми з маркетингу, підприємництва, софт скілз (самоменеджмент, ораторське мистецтво, дебати-переговори, презентаційний навички, крос-культурна компетентність та ін.).

ПРОГРАМА ТАБОРУ (можливі деякі зміни та доповнення): 

1 день (5.08-нд): Прибуття, розміщення. Знайомимось з містом і занурюємося в литовський культурний простір. Вечір знайомств, посвячення в Табірні жителі. Починаємо наш блог. 

2 день (6.08-пн): Знайомство з підлітками з Литви, навідуємося в гості в гімназію Пасторіо. Представляємо свою країну - розповідаємо про Україну. Наші музичны захоплення. 

3 день (7.08-вт): Знайомимось з факультетом Каунаського університету технологій в Паневежисі, лабораторія робототехніки. Ввечері: ігри, дискотека, фотоексперименти.

4 день (8.08-ср): Як створюються сучасні проекти в сфері культури та мистецтва? Галерейний бізнес в Паневежисі. Вечір поетичних хуліганств.

5 день (9.08-чт): Подорож в Вільнюс. Знайомство з Вільнюським університетом, старовинним кампусом, екскурсія-квест по старому місту. Йдемо в гості в компанію Karsher. Вечір відпочинку, гри, музики.

6 день (10.08-пт): Зустріч з SEB банком. Друге народження банківського бізнесу в Паневежисі. Банківські продукти та послуги, кредити та депозити. Як отримати кредит в банку? Ввечері: кіно та дебати. 

7 день (11.08-сб):  Як працює сучасний театр? Знайомимось із засновниками "Театру на колесах" Антанасом Маркуцкісом. Який продукт запропонувати глядачеві? Як привести глядача в театр: Ввечері: Тетральник капусник.

8 день (12.08-нд): Ексурсійна поїздка в Анікшяй: стежка на кронах дерев, таємна кімната. Фотоквест. Ввечері: дискотека. 

9 день (13.08-пн): Як організувати найвідвідуваніше кафе в місті? Знайомимося з Агне Бутаутайте, співвласником кафе Kavos Dezute. Вечір фотоекспериментів: фрізлайт.

10 день (14.08)-вт: Як знайти свою нішу? Бізнес-виробництво ексключивних килимів з льону.

11 день (15.08-ср): Вільна економічна зона. Як привабити інвестора? Норвежська компанія Devold. Ввечері: прощальна вечірка.

12 день (16:08-чт): Підведення підсумків, прощання, від'їзд.

 

Программа щоденних занять по бізнесу, профорієнтації та софт-скілз - на сайті http://www.startnow.com.ua/10-main/138-litva-camp.html 

Повний каталог "Дитячі табори 2018"


Вік

14–16


Вартість

Вартість: 880€

(знижка при ранній оплаті (до 8.06) 820€. У вартість не включено проїзд, Start Now організовують проїзд автобусом


Телефон

+380 (95) 041 16 91
+380 (67) 466 40 24


Посилання


Адреса

За межами України
Литва