Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Табір професій та бізнесу в Литві

Табір професій та бізнесу в Литві


У 2018-му році Start Now вперше провели Табір професій і бізнесу в Литві для підлітків 14-16 років.  У 2020 вже третій виїзд в Литву на період 2-12 серпня.

Діти проведуть 4 дні у Вільнюсі, де познайомляться з найстарішим Європейським Університетом, побувають на екскурсіях і 6 днів в Паневежисі, де разом з литовськими школярами будуть вивчати бізнес і професії, створювати проекти.

Ідея табору:

Дати підліткам перший досвід міжнародного співробітництва, навчити основам підприємницьких навичок, познайомити з тим, як працює і навчається сучасна Європа, які вміння і навички тут затребувані.

Такий досвід допоможе:

  • краще зрозуміти свої устремління і можливості,
  • розширить горизонти,
  • буде мотивувати до розвитку і досягнення своїх цілей.

З досвіду попереднього року (відгуки батьків та підлітків) в Start Now знають: мета досягнута! А ще підлітки познайомляться з дуже близької нам історично, географічно і по духу країною, зав'яжуть дружні зв'язки з литовськими однолітками. Чому Start Now вибрали для табору невелике литовське місто Паневежис? Паневежис знаходиться на перетині найважливіших магістралей Литви, тут працює вільна економічна зона, розвиваються сучасні технологічні види бізнесу. Тому організатори хочуть, щоб програма для підлітків була дуже активною, діти встигли багато чого подивитися і спробувати. На прикладі малого побачити велику.

Програма (запланована дуже активна програма бізнес-навчання):

  • діти будуть працювати в міжнародних командах разом з підлітками з Литви, в основі методики навчання - метод проектного мислення. В основі табору - розвиток підприємницького мислення, створення прототипів ідеї. Студенти навчатимуться працювати над проблемами, пропонуючи шляхи їх вирішення, вони будуть розвивати такі компетенції, як командна робота, критичне/аналітичне мислення, креативність, вміння комунікувати, навички уявлення ідеї, отримають знання про основні інструменти планування бізнесу. В ході поїздки діти відвідають інноваційні технологічні компанії. Як завжди в школі, заняття інтерактивні. Навчання і спілкування англійською мовою. Екскурсійна частина табору - знайомство з Вільнюсом та іншими пам'ятками Литви. Активна насичена вечірня програма: знайомство і посвята, вечір музичних захоплень, кіновечір, дебати і багато іншого цікавого. А ще ФотоКвест, спортивні ігри, відпочинок на пляжі.​

Умови проживання:

Проживання в 2-4-місних номерах з усіма зручностями в Паневежисі і в Вільнюсі.

Вартість - 2020:

  • 890 Євро. Знижка при ранній оплаті (до 21.06) 830 Євро.

У вартість не включено проїзд, організація проїзду автобусом або авіа, приблизна вартість - 100-150 Євро.

Особливості табору:

  • Філософія Школи Start Now - визнання унікальності кожної особистості, безоціночний підхід, довіра і повага в команді;
  • Новий формат табору, де можна отримати практичний досвід з різних професійних сфер і бізнес-середовища і розвивати найважливіші універсальні навички, затребувані в будь-якій професії;
  • Камерний формат дружній компанії (12-18 підлітків; 5 викладачів)
  • Авторські програми з маркетингу, підприємництву, soft skills (само менеджмент, ораторське мистецтво, дебати-переговори, презентаційні навички, крос-культурна компетентність та ін.).

Коли

02–12 Серпня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

14–17


Вартість

Вартість путівки (євро): 890 грн
Знижка при ранній оплаті (до 21.06) (євро): 830 грн


Телефон

+380 (67) 466 40 24
+380 (67) 441 62 90


Посилання


Адреса

За межами України
Литва

Як дістатися?

літак/автобус