Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Школа інженерів Технолаб (14-17 років)

Школа інженерів Технолаб (14-17 років)


Школа інженерів Технолаб (14-17 років)

  • Старт - 28 лютого
  • Тривалість - 1,5 місяців
  • кожна п'ятниця - 16:30 - 18:30

Хто такі інженери? Що ми знаємо про різні напрямки інженерії, і як вони об'єднуються, утворюючи сучасні технології? Зі звичним комфортом користуючись технікою і гаджетами, ми рідко замислюємося: звідки і що береться, хто це створює?

Школа інженерів - відмінна можливість потрапити у світ творців і заглянути всередину процесу. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути, а ще краще - спробувати!

Програма пропонує можливість дізнатися і спробувати себе в технічних професіях різного спрямування і, можливо, визначитися з майбутньою професією.

Кожне заняття - це маленьке відкриття, нові знання, враження, досвід ... У ході програми проходять екскурсії на різні факультети КПІ.

Куратор Технолаб - Олена Олійник.

1 заняття

Мехатроніка та робототехніка. Відвідаємо лабораторії і проведемо цікаві експерименти. Дізнаємося: що таке мехатроніка і як звичайний шприц стає двигуном; як перевіряють міцність матеріалів і навіть кісток.

2 заняття

Авіа та ракетобудування. Власноруч зберемо літаки, ракету і проведемо її запуск. Побуваємо в авіаційних ангарах, де можна відчути себе справжнім пілотом винищувача і вертольота.

3 заняття

Енергетика. Високовольтна лабораторія з електроустановкою напругою 1,5 мільйона вольт ?! Дізнаєтеся: перспективи грозовий енергетики, виникнення електричної дуги в повітрі; перспективи бездротової передачі енергії і котушка Тесли.

4 заняття

Матеріалознавство. Секрети матеріалів і створення нових. Унікальне обладнання, що дозволяє проникати в структуру мікросвітів.

5 заняття

Фізика. «Льодовиковий період» або кріо-лабораторія; термографія і адронний коллайдер.

6 заняття

3-D моделювання. Секрети автоматизації або як подружитися з «Аrduino».

В програмі можливі зміни.

Записатися на тренінг: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_ZYfwL2eNRPL4jXz4nkwGibe83WH_jJbG7T9p-7XSgwEudg/viewform


Коли

Пт 16:30–18:30.


Вік

14–17


Вартість

участь: 2400 грн


Телефон

+380 (67) 466 40 24
+380 (67) 441 62 90


Посилання


Адреса

Київ
бул. Шевченка, 36Б

Як дістатися?

вхід з вул. М. Коцюбинського, 12 (через арку)