Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Тренінг "Знайди професію" 14-17 років

Тренінг "Знайди професію" 14-17 років


Знайомство з професіями та профанкетування.

 • Старт - 26 січня.
 • Період - 2,5 місяці
 • Вік - 14-16 років
 • Вартість - 4 600 грн (повна передоплата).
 • Адреса - бул. Шевченко, 36Б

Питання вибору професії в 14-17 років дуже актуальне. Буває, що зробити вибір складно через те, що цікаво занадто багато, а буває, підліток не може знайти нічого, що могло б його по-справжньому зацікавити. Іноді підліток просто боїться зізнатися собі в своєму виборі, сумнівається у своїх можливостях. Ми впевнені, що талант є в глибині (а іноді не в такій вже й глибині) кожного, треба тільки підштовхнути підлітка до роздумів про це, допомогти хлопцям повірити в себе. Ми пропонуємо також познайомитися з професіоналами, які працюють в різних сферах, зануритися в різні види діяльності, за допомогою рольових ігор приміряти на себе деякі професії, пройти ряд тестів, які допоможуть визначити сильні сторони, направлять власний пошук покликання.

Завдання програми - допомогти підліткам зрозуміти, як відбувається вибір професії, глибше розібратися зі своїми можливостями та інтересами, усвідомити сучасні тренди і перспективи на ринку.

Програма проходить під керівництвом психолога Ольги Сапельник, в проведенні занять беруть участь фахівці з різних сфер: маркетинг, фінанси, архітектура / журналістика / акторсько-режисерську мистецтво, біотехнології, IT, юриспруденція.

Програма курсу

 1. Знайомство. Професії та навички майбутнього. Типи інтелекту: як визначити, на що ти здатний? Уточнюємо свої переваги і мотиви в грі «Співбесіда з профконсультантом».
 2. Професії в бізнесі. З чого починається бізнес? Що таке маркетинг? Розвиваємо підприємницьке мислення.
 3. Професії у сфері фінансів. Розвиваємо фінансову грамотність.
 4. Сфера закону і порядку, юридичні професії. Вчимося мислити логічно, вдосконалюємо навички публічного виступу. Гра «Виступ у суді».
 5. Професії в ІТ-сфері. Навик IT-грамотності. Розбираємося в розмаїтті завдань, які вирішують ІТ-фахівці. Міркуємо про розвиток цифрових технологій і можливості відкриття штучного інтелекту.
 6. Професії пов'язані з біологією. Наукові та прикладні дослідження в біології, медицині, ветеринарії, фермерстві. Тренуємо навичку критичної мислення, вчимося встановлювати причинно-наслідкові зв'язки.
 7. Особливості професійної сфери «Людина - Людина», що таке етика професіонала. Психологія як професія. Як розвинути емоційний інтелект? Визначаємо свій тип особистості.
 8. Професії у сфері міжнародних відносин. Робота в міжнародних проектах і в державному секторі. Розвиваємо уміння працювати в команді, вести дискусію, відстоювати свої позиції. Гра Ток-шоу.
 9. Творчі професії. Розвиваємо особисту креативність: уяви, оригінальність, сміливість, здатність знаходити неочевидні рішення.
 10. Підсумки профтестування. Велика гра «Облаштовуємо плавучий остров».

 

Вартість тренінгу 4 600 грн (повна передоплата).

Після завершення курсу, за бажанням, батьки можуть отримати додаткову консультацію психолога. Вартість годинної консультації 460 грн.

Start Now також проводять тестування за методикою «Магелланова тест», докладніше.

Записатися на тренінг: https://docs.google.com/forms/u/1/d/e/1FAIpQLSf_ZYfwL2eNRPL4jXz4nkwGibe83WH_jJbG7T9p-7XSgwEudg/viewform​


Вік

14–17


Вартість

участь: 4600 грн


Телефон

+380 (67) 466 40 24
+380 (67) 441 62 90


Посилання


Адреса

Київ
бул. Шевченка, 36Б

Як дістатися?

вхід з вул. М. Коцюбинського, 12 (через арку)