Школа підприємництва та лідерства для дітей і підлітків MBA Kids International

Школа підприємництва та лідерства для дітей і підлітків MBA Kids International


Школа підприємництва та лідерства для дітей і підлітків MBA Kids International

Більше 6 років MBA Kids допомагає учням відчути комфортну роль в бізнесі, визначитися з майбутньою професією і знайти своє місце в команді.

Кращі викладачі-практики з топових бізнес-шкіл і підприємств України допомагають дітям і підліткам натренувати свої soft skills, опанувати hard skills і пройти унікальний шлях саморозвитку в сфері підприємництва.

Адаптовані для дітей MBA-програми формують у учнів комплексне розуміння бізнесу як процесу.

А профорієнтаційне тестування в процесі навчання дозволяє поглянути на розвинуті навички і сховані таланти дітей та підлітків з нового, часом несподіваного боку.

 

Головні принципи освітнього підходу MBA Kids International:

  1. Вчить усвідомлено приймати рішення. Нехай це звучить банально, але людям різного віку потрібно навчитися приймати рішення, аргументувати свій вибір і нести за нього відповідальність.
  2. Вчить працювати як в команді, так і самостійно.
  3. Вчить доводити почате до кінця.
  4. Вчить вирішувати задачі творчо.
  5. Передає дітям цінності, які сповідуєте самі. Розповідаючи про те, як працюють банки, як відкрити кафе або як побудувати готель, головне донести суть: не треба робити поганий продукт та намагатися його добре продати.
  6. Спонукає бути чесними із собою. Якщо тобі щось подобається – роби, якщо ні - не імітуй, відмовся, шукай далі – і ти обов’язково знайдеш СВОЄ.
  7. Допомагає дітям стати сміливими, адже підприємництво – це не зовсім про гроші. Це про сміливість. Про бажання взяти відповідальність на себе і зробити щось так, як хочеться саме тобі.
  8. Нарешті, надихає дітей зробити вибір. З-поміж варіантів «зробити» або «не зробити» - обирати перший, а не чекати від Всесвіту нагоди.

Контакти

+380 (44) 599 61 23
+380 (93) 790 44 17
welcome@mbakids.ua


Посилання


Адреса

Київ
пр-т Героїв Сталінграда, 12Є