Літні табори Школи мистецтв 2024Що для вас літо? Море, спека, смачнюща черешня, фестивалі, кепки та панами, пахощі липи, морозиво кожен день 

А для нас – літні табори! То вже традиція і без неї літо не буде літом!

Чого тільки нема на наших таборах? Було якось ми висаджували дуби, консервували огірки, перетворилися на співаючі будинки та ставили виставу за мотивами ігор Among Us та Minecraft 

А що буде цього року? Ми підготували для вас багацько різнотематичних таборів!

Усі вони мають свою «фішку»: є такі що будуть проводитися за містом і діти тиждень житимуть у наметах серед прадавнього лісу; є такі, що допомагають підліткам стати лідерами та відкритися світу; є такі, що перетворять діток на супергероїв та ті, що навчать їх азам екологічного способу життя! Вибір велетенський на будь-який смак 

ДАТИ ЗАЇЗДІВ У ЛЬВОВІ: 

StreetArt camp (15.07 - 26.07)

На StreetArt camp діти не просто пройдуть цей «Квест», досліджуючи  мистецтво вулиць Львова, а й самі навчаться творити у різних стилях та форматах. А до завершення табору створять свій великий  “Street Art”.

Back to the future camp (29.07 - 09.08)

Батьки точно знають цей легендарний кінохіт! Ми позичили делоріан (машину часу) у Марті Макфлая і і вирушаємо розважатись у всі можливі часи! Ви з нами?

На цьому таборі ми помандруємо у різні епохи та культури, зіграємо в ігри різних народів світу,  різних часів. Хочете знати, як бавились у давнину та як будуть бавитись у майбутні роки?

Hogwarts camp (12.08 - 23.08)

Ваша дитина давно мріяла про «Лист з Гоґвартсу»? То ось він! Не проґавте! 
Ґрифіндор, Слизерин, Рейвенклов, Гафлпаф…

Якщо для вас та вашої дитини це не просто вигадані слова, то ви також знаєте, скільки веселощів і магії вони означають! 
На Hogwarts camp діти зануряться у світ чарів та чаклунства! Тут ми не просто будемо досліджувати «кіношну магію», а й створюватимемо та вивчатимемо абсолютно реальні чари! 

 “Loohcs ot kcab” camp (Back to school) (26.08 - 30.08)

Літо закінчується і скоро до школи (Back to school)!  Але якщо прочитати цей вислів навпаки, то вийде: “Loohcs ot kcab” – назва табору «навпаки».  Це буде найкращий тиждень найкращого літа у таборі “Loohcs ot kcab” camp! 

Ми зібрали найпопулярніші та найтрендовіші  ігри, розваги, майстерки та мандрівки зі всіх таборів школи мистецтв, щоб провести з дітьми найдрайвовіший останній тиждень канікул! Складно було вибрати найкраще і найулюбленіше із таборів школи мистецтв (бо у нас лише найкраще), але ми справились! І тепер нас чекає найкраще закінчення літа!

 

ДАТИ ЗАЇЗДІВ ЗА МІСТОМ:

Ткацький табір з Наталкою Сало (26.07 - 01.08)

На таборі будемо заглиблюватись у ремесло ткацтва, проводити багато часу на свіжому повітрі надихаючись пейзажами Карпат. 

Крім того, нас чекає поїздка на виробництво та майстерню Ґушка, мандри до села Яворів та походи до Кашицького каменю та річки. Щодня ми організовуватимо пікніки на свіжому повітрі, матимемо заняття з ткацтва та вечірні кола біля ватри.

Lead camp (29.07 - 02.08)

Ми відправимося у світ, де кожна людина має в собі дух тварини, який зберігає у своєму тотемі. Лише до повноліття, люди мають можливість проявити цей дух через подолання викликів, які трапляються їм на шляху.

Цей табір – коло довіри для однодумців, комфортне місце, де дитина зможе розкрити свій потенціал і зрозуміє, як застосовувати його у майбутньому.


Коли

1 Липня - 26 Серпня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

5–16


Вартість

Виїзний табір: 7300 грн
Денний табір: 4600 грн


Телефон

Наукова: +380 (68) 799 5257
Клепарівська: +380 (96) 119 0775


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Клепарівська, 39А