Школа повного дня КМДШШкола повного дня КМДШ

КМДШ – мережа приватних шкіл, які функціонують в Україні вже 9 років. Це ліцензовані приватні школи з поглибленим вивченням іноземних мов. У 2020 КМДШ випустила свій перший 11 клас, випускники якого успішно навчаються в різних куточках світу. Історії випускників за посиланням.


В КМДШ учні засвоюють знання практично, беруть участь в наукових дослідах та експериментах, у старших класах є профорієнтація, учні відвідують факультети IT, Підприємництво, Медіа. Школярі мають можливість спробувати сили в різних професійних напрямках.

В КМДШ використовують метод інтеграції, коли одну тему досліджують на декількох різних дисциплінах. Адже кожне явище поєднує в собі багато різних процесів, напрямків та складових. Тому в КМДШ вчать дітей розуміти світ цілісно, знаходити взаємозв’язки між явищами та процесами, розуміти, як знання можна використати на практиці.

Також в КМДШ застосовують проектну діяльність: учні протягом певного періоду працюють над різними проектами, досліджують певні питання, по завершенні захищають результати. Наприклад, якось учні досліджували плани будівництва ідеальних міст доби Відродження на прикладі Європи: як планувалося та будувалося місто з точки зору архітектури. Проаналізували риси епохи Відродження, що були притаманні європейському містобудівництву, створили 3D-модель міста та надрукували на 3D-принтері.

Окрім надання якісних академічних знань, в КМДШ ще й розвивають компетенції сучасної людини, такі як критичне, креативне, позитивне, проектне мислення, емпатію, комунікативність, адаптивність, вміння широко дивитися на проблему. Тут прагнуть, щоб кожен учень мав достатньо знань, досвіду, впевненості та приймав рішення на основі цінностей для того, щоб робити власний вибір та творити своє майбутнє. 

Дізнатися більше про навчання можна за посиланням.

Адреса шкіл у Києві:

  • вул. Голосіївська, 13Г
  • Дніпровська набережна, 14Л (на території ЖК RiverStone)
  • вул. Набережно-Рибальська, 5

Графік навчання: 09:00 - 18:00.


Контакти

0800 330 810
kmds.kyiv@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ

Локації