Unicore Edu - онлайн курси розробки ігор

Unicore Edu - онлайн курси розробки ігор


Unicore Studio пропонують якісні навчальні програми з різних напрямків  розробки ігор українською мовою.

 

Курси розраховані на широку аудиторію, спрямовані на опановування навичок у сфері розробки ігор, та охоплюють напрямки дизайну, програмування, та навіть відеоблогінгу!

Обирайте напрямок та насолоджуйтесь захопливим навчанням:

 • Програмування в Minecraft+Code: курс для наймолодших учнів, що знайомить з основами візуального програмування в ігровій формі. Програмуватимемо агента-помічника та побудуємо фантастичне місто.
 • Основи 2Д анімації: вивчаємо функціонал Dragonbones, опановуємо фундаментальні принципи анімації.
 • Анімація в After Effect: впродовж курсу учні навчаться вільно оперувати функціоналом After Effects та вивчать ази motion-дизайну.
 • Розробка ігор на Scratch: впродовж інтенсивного вивчення Scratch учні опанують візуальне програмування та створять декілька власних ігор.
 • Розробка ігор в Construct 2: впродовж курсу учні опанують Construct 2 та навчаться створювати повноцінні 2D ігри.
 • 3D графіка для ігор (3DMax, ZBrush): курс включає в себе: основи 3D-моделювання, створення Low/High-poly моделей, робота з шейдерами та текстурами, підготовка моделей до анімації та інтеграції в ігрові рушії, постобробка та VFX.
 • Розробка ігор на Unity: учні навчаться працювати з найпопулярнішим в розробці ігор рушієм - Unity. Курс міститиме: програмування, гейм-дизайн, робота з аудіо та графікою, тестування. Підсумки курсу буде створення повноцінної кросплатформеної гри від початку (отримання технічного завдання) до кінця (публікації гри в крамниці застосунків).
 • Вступ у Photoshop+Illustrator: впродовж навчання учні пройдуть основи роботи з графічними редакторами та навчаться створювати елементи для своїх майбутніх ігор. Наприкінці курсу буде презентований дизайн-проект, який може стати гарною основою або доповненням до портфоліо майбутнього графічного дизайнера.
 • Створення та обробка відео: в курс входить вивчення відеоредакторів, створення ефектів, та стратегії підготовки контенту до просування в Інтернеті. Підсумком курсу буде ряд готових змонтованих відеороликів, які можна буде використати для портфоліо.
 • Базовий курс Python: курс є введенням у вивчення Python і охоплює основні аспекти програмування з його використанням. Python завдяки своїй простоті та особливостям дозволяє вивчати його учням, які раніше не мали досвіду програмування, і не передбачає будь-яких спеціальних знань з інформатики. 
 • Базовий курс JavaScript: у учнів нашого курсу буде можливість опанувати основи найбільш популярної мови програмування - JavaScript, а саме дізнатися базу програмування та алгоритмів, основні концепції й принципи JavaScript, від найпростіших до найскладніших. Проходження цього курсу буде корисно як для майбутнього використання в ігрових рушіях, так і почати свій розвиток у веб-розробці.


Unicore Edu — онлайн платформа для опановування навичок у розробці ігор для будь-якого віку.

Тут роблять онлайн-освіту в геймдеві якісною та доступною.

Розробляємо онлайн-курси та освітні інтенсиви майже 24/7.

Діє знижка 10% на оплату курсу для кожної наступної дитини у сім'ї; 10% за акцією "Приведи друга"!


Контакти

+380 (98) 242 46 92
education@unicore-studio.com


Посилання


Адреса

Обухів
вул. Каштанова, Обухів, Київська обл.