Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Академічний малюнок. Smart курсКурс розроблений таким чином, щоб кожен студент, незалежно від рівня підготовки і віку, опанував основними навичками класичного малюнка.


Академічний малюнок - одна з базових дисциплін професійного навчання у сфері образотворчого мистецтва. Без знайомства з основами академічного малюнка художник не зможе в повній мірі використовувати свій творчий потенціал в будь-яких сферах і стилях як образотворчого мистецтва, так і суміжних прикладних спеціальностях. Впевнений малюнок в усі часи справедливо вважався основою і базою для оволодіння майстерністю художника, і зараз, в століття цифрової графіки, які не втратив особливу значимість і актуальність - це аксіома, підтверджена поколіннями майстрів.

Академічний малюнок - невід'ємна частина підготовки не тільки у сфері класичного мистецтва, а й для цифрового художника, який прагне до високого рівня професіоналізму. З огляду на актуальну затребуваність і популярність Digital-art і властиву цій сфері необхідність швидко засвоювати нові знання, класичний курс академічного рисунку був удосконалений, максимально збільшивши ККД вкладених учнями часу і зусиль.


Курс вихідного дня

Тривалість: 6 занять по 3 години

Обсяг: 18 годин

Розклад: субота

Вартість 1800 весь курс 

Матеріали надає студія


Програма:

  • Базові правила і закони композиції
  • Пропорції і вимір пропорцій, вивчення натури, розвиток окоміру.
  • Оволодіння основними навичками малювання на практиці - від простих геометричних тіл і предметів до складних багатопредметних композицій
  • Перспектива
  • Робота з лінією і плямою
  • Техніки малюнка. Світлотінь, моделювання обсягу
  • Передача фактури і матеріальності предметів в малюнку. Аналіз робіт і прийомів старих майстрів
  • Техніка начерків і замальовок

Підсумкова робота для узагальнення і закріплення отриманих навичок.

Студенти отримають доступ до всіх матеріалів курсу.


Увага! Всі матеріали, використані в заході, намальовані учнями школи на курсі академічного малюнка. Новий smart-курс академічного рисунку, розроблений школою Bartschool, допоможе вам отримати абсолютно нові навички та відточити і прокачати вже наявні.


Запис viber / wapp +380997141530
Вік

11+


Вартість

курс: 1800 грн


Телефон

+380 (99) 714 15 30 viber


Посилання


Адреса

Київ
пров. Тбіліський, 4/10

Як дістатися?

ст. м. КПІ 5 хвилин