Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Живопис та графікаКурс занять живопис  та графіка - це робота в таких техніках роботою з фарбою (акварель, пастель, гуаш) і графічними матеріалами (олівець, туш-перо, маркери).

Авторська школа ілюстрації, живопису і малюнку Ірини Бендерівської адаптувала програму ефективного занурення в знання з образотворчого мистецтва.

Дитина навчиться працювати в різних техніках, розбиратися в техніках і стилях, відкриє для себе нові напрямки в образотворчому мистецтві, що дозволить знайти найближчі по духу для нього.

За темами це пейзажі, натюрморти, квіти, місто (перспектива), вода (правила написання), людина в сюжеті, тварини, написання з натури. На курсах відсутні такі методи, як перемальовування чужих робіт, ви будете писати реальні сюжети складені в студії або з фото - головне в задоволення і з мотивацією для дитини.

В результаті на курсі дитина:

  • зрозуміє основні правила,
  • зможе працювати самостійно і буде писати,
  • отримає знання з чого почати написання картини, побудувати композицію, роботу з кольором, як змішувати фарби, накладення фарби, світло і тінь, форма і обсяг, мазки (це по роботі з маслом)
  • і як зрозуміти що робота закінчена.

Заняття побудовані таким чином, що мінімум за два - три уроки отримаєте власну роботу.

Курс живопис і графіка складається з двох семестрів, кожен семестр по чотири місяці, після закінчення кожного семестру всі показують результат - свої роботи!

Учні беруть активну участь у виставках, за друге півріччя 2016 та перше 2017  учні школи Bartschool взяли участь в чотирьох виставках!
Вік

7+


Вартість

детский абонемент за 8 занятий (месяц): 1000 грн


Телефон

+380 (99) 714 15 30 viber


Посилання


Адреса

Київ
пров. Тбіліський, 4/10

Як дістатися?

ст. м. КПІ 5 хвилин