Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Зимові канікули в Лондоні

Зимові канікули в Лондоні


Bartschool та East West Bredge Centre запрошують дітей відвідати Лондон на зимових канікулах за сучасною арт-програмою.

У рамках освітньої програми "Мистецтво та англійська" від Школи ілюстрації та графичного дізайну та Британського навчального комплексу "East-West Bridge Centre" Art English design.

  • Ілюстрації
  • скетчінг
  • Лоднонскій університет мистецтв
  • музей дизайну
  • Студія Гаррі Поттера
  • 3D дизайн, анімація, архітектура, цифрове мистецтво, ігровий дизайн, ілюстрація, журналістика, фотографія і багато іншого.

Поїздка планується з 9 січня 2018 р. по 16 січня 2018 р. 

Комплектація групи триває до 18 листопада 2017 р. з урахуванням, що є паспорт.


Розклад у фото.

Діти проживатимуть в заміській резиденції, розташованій в лісопарковій зоні містечка Вокінгем в 30 милях від Лондона. М’який континентальний клімат, чудова природа та комфортні умови проживання зроблять перебування вашої дитини максимально комфортним. Резиденція включає в себе двоповерховий будинок в англійському стилі з комфортабельними 2-, 3-, та  4-місними кімнатами зі зручностями, який має у своєму складі їдальню, вітальню з каміном, спеціально обладнаний навчальний клас, невеличкий спортзал з тренажерами та ігрову кімнату. Простора прилегла територія з чудовим ландшафтним дизайном дозволяє організовувати різноманітний активний відпочинок.

На території є зона барбекю, футбольне поле, волейбольний майданчик, батут. 

Харчування – п’ятиразове. Це домашні страви, приготовані професійним кухарем з найкращих і тільки свіжих продуктів, які щоденно постачаються до резиденції. Меню включає в себе знайомі дітям страви зі слов’янської кухні, в поєднанні з традиційними британськими та європейськими стравами.  Під час всіх виїздів дітям надаються "пакланчі" (сендвічі, відбірні фрукти, солодощі, вода, натуральний сік). Враховуються індивідуальні особливості харчування кожної дитини та побажання батьків щодо меню. 

Щодня, крім суботи та неділі, діти матимуть чотири уроки англійської мови. Це захоплюючі заняття в цікавій для дітей формі з використанням інноваційних методик. Під час такого навчального процесу вчитель, носій мови, що викладає також в Оксфорді, використовує індивідуальний підхід до кожного учня, що забезпечує максимальний результат. По закінченню навчання викладач складає для кожної дитини характеристику знань, а також кожний "випускник" Центру отримує Сертифікат про проходження курсу мовної практики. 

Також невід’ємним елементом навчального процесу є екскурсійна програма, що передбачає щоденні екскурсії у супроводі професійного гіда, який вільно володіє англійською, українською і російською мовами. За бажанням батьків екскурсії можуть проводитися виключно англійською мовою. Екскурсійна програма відкриває для дітей шлях до знань з історії, географії, культури, країнознавства, природознавства та інших галузей науки і залишає незабутні враження.

Опіка та безпека – основний принцип роботи центру. Резиденція знаходиться на приватній вулиці, де розташовані всього два домоволодіння, що унеможливлює доступ сторонніх осіб. Діти завжди знаходяться під наглядом керівника та працівників центру, які дуже уважні до стану кожної дитини. До послуг дітей є домашній лікар, який, за потреби, негайно огляне дитину. 

Організацією поїздки, документами та візами займаються співробітники офісу у Києві. Вам потрібно лише надати деякі документи, перелік яких ви отримаєте у співробітника компанії, а також вас проконсультують щодо їх збору.

Вартість туру – 800 фунтів – 7 днів. У вартість програми входять візовий супровід, проживання, харчування, навчання, всі екскурсії, супровід гіда, всі трансфери. Візовий збір (близько 3800 грн), переліт (від 6000 грн) сплачуються окремо.


Детальну інформацію ви також можете отримати в http://bartschool.com/index/art_lager/0-14​


Вік

7+


Вартість

Вартість програми: 800 фунтів


Телефон

+380 (99) 714 15 30 viber


Посилання


Адреса

Київ
пров. Тбіліський, 4/10

Як дістатися?

ст. м. КПІ 5 хвилин