Сімейний розважальний комплекс "Тропікал Парк"Сімейний розважальний комплекс "Тропікал парк" — багатофункціональний розважальний комплекс, розташований в містах України!
 

"Тропікал Парк" - це єдиний у своєму роді центр, що пропонує організоване дозвілля для всієї родини, об’єднує на єдиному критому майданчику дитячі атракціони і симулятори, батут, автодром і багаторівневий лабіринт, а також сімейне кафе і сцену для проведення свят.

Сімейний розважальний комплекс "Тропікал парк" пропонує відсвяткувати День народження, випускний вечір і будь-які інші святкові події з веселими казковими персонажами. Можливість замовити казковий снігопад, фейєрверк з мильних пузирів, аквагрим, клоунів, фокусників і дресированих тварин. Ігри, конкурси, розіграші, торт зі свічками та багато іншого.

Безпечні розважальні ігрові автомати від найкращих світових виробників від найпростіших для малят до ультрасучасних апаратів для тинейджерів і дорослих. Виграні на автоматах квитки можна обміняти на дарунки.

Дизайн парку виконаний у стилі тропічного лісу, що створює затишну та приємну атмосферу, допомагає поринути у тропіки та світ пригод.

 


Час роботи

Пн–Нд 10:00–21:00.


Контакти

+38 (096) 678-07-72


Адреса

Хмельницький
вул. Рибалка, 2а. (ТРЦ Оазис)