Сімейний розважальний центр "Ігроманія"Розважальний центр «Ігроманія» - це захоплююче місце, де ви можете провести відмінно час з сім'єю і дітьми в місті Вінниця, відсвяткувати день народження або просто відпочити з друзями. Знаходиться в місті Вінниця, за адресою проспект Станіславського 48, саме тут розміщений величезний центр розваг та ігор як для дітей так і для дорослих. А особливістю є те, що в одній будівлі сконцентрований весь перелік розважальних послуг.

Якщо ви зіткнулися з питанням де відсвяткувати день народження вашої дитини, або на кого залишити малюка під час відпочинку вашої компанії, то ви зайшли саме туди куди треба.

Оскільки в «Ігроманії» є дитяча кімната для найменших відвідувачів, які можуть відвідати дитячий атракціон, батут, лабіринт.

Тут можна залишити дитину, скласти індивідуальний графік розваг саме для ваших малюків. Їх будуть розважати професійні аніматори, так само пропонується безліч різних інших розважальних і пізнавальних програм та конкурсів, таких як автодром, роледром, кімната кривих дзеркал, які подарують вашій дитині масу позитивних емоцій і відмінний настрій на довгий час.

Розважальний центр «Ігроманія» один з найбільших в Вінниці, подарує вам, вашій родині, родичам і друзям незабутні враження, яскраві емоції і безсумнівно підніме настрій.

Ми з радістю готові організувати для вас будь-яке свято: дитячий або дорослий день народження, особливі дати у вашому житті, різдво, новий рік, корпоративи. До ваших послуг дитяче кафе, дитяча кімната, ресторан, бар, кафе, літній майданчик зі смачними і вишуканими стравами. Нашим завданням є подарувати вам, вашим родичам і друзям незабутні враження, яскраві емоції і безсумнівно підняти настрій.
А також на території Центру працює затишний готель «Страйк», який стане комфортним місцем для вас або ваших гостей з інших міст.

Кожного іменинника чекає подарунок від Центру, а також регулярні акції та спеціальні пропозиції, які будуть приємним доповненням до вашого відпочинку.


Час роботи

Пн–Нд 09:00–18:00.


Контакти

+38 (0432) 65 69 35,
+38 (0432) 65 69 29,
+38 (0432) 65 69 39
igromaniya.vn@gmail.com


Посилання


Адреса

Вінниця
проїзд Станіславського, 7