Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Арт бранч. Акварельні польові квіти11 червня запрошуємо Вас на акварельний майстер-клас, який вже буде тривати три години. Ми збільшили час, щоб Ви встигали насолодитись процесом і не спішили!


Більшість голосів про наступний малюнок було за польові квіти. Тому вже підбираємо найкращі варіанти польових квіточок. Також, були бажаючі малювати маки, ми це також врахуємо.

Наша майстриня - незрівнянна і талановита Настя Переворочай, яка також є спів-організатором  бранчів.  Хто ще не знайомий, обов'язково завітайте на її сторінку з роботами. Там цілий акварельний рай.

Наша локація - це "таємна" кімната в закладі Дуже Високої Кухні. По концепту вона ідеально пасує для наших творчих зустрічей.  В самому центрі Львова, вхід з площі Ринок. Хто ще там не був, Ви обов'язково закохаєтесь в цей заклад.

Коли: 11 червня з 13:30 до 16:30
Заклад: Дуже Висока Кухня, пл. Ринок, 14

Вартість участі: 500 грн. У вартість входить:

  • 3 години майстер-класу з акварелі
  • Кава або чай на вибір
  • Смаколик від арт-бранчу
  • 20% від прибутку відправляємо на благодійність


Запис в шапці профілю або в месенджери. Всього 10 місць.

Бонус - розіграш календарику від наших партнерів "Смуга Слон" та патріотичні стікери від Стікерс Ванілька.

Запис обов'яковий, кількість місць обмежена. До 10 людей. Заповніть форму або напишіть нам у месенджери: +380 (63) 721 18 25 Олександра
 


Вік

16+


Вартість

Вартість участі: 500 грн (У вартість входить: 3 години майстер-класу з акварелі Кава або чай на вибір Смаколик від арт-бранчу 20% від прибутку відправляємо на благодійність)


Телефон

+380 (63) 721 18 25


Посилання


Адреса

Львiв
Заклад: Дуже Висока Кухня пл. Ринок, 14