Співоча Ферма Billa

Співоча Ферма Billa


Співоча Ферма - інноваційна програма лояльності для клієнтів мережі супермаркетів Billa 

 

Мережа супермаркетів Billa дарує вам унікальну можливість за спеціальною ціною придбати збірні механічні 3D моделі свійських тварин, сільськогосподарської техніки та будівель, а також механічну діораму, на якій можна встановити зібрані моделі і перетворити їх на власну іграшкову ферму.

Крім того, ви отримаєте можливість безкоштовного доступу до мобільного додатку  “Співоча ферма”. В ньому всі зібрані моделі  можна  відсканувати за допомогою смартфону чи планшету і зробити з них віртуальну ферму. На ній, у доповненій реальності, можна годувати каченят, ремонтувати колесо трактора, заправляти авто чи мити вікна.

Величезний вибір із 25 персонажів, які мають 75 запрограмованих забаганок та потреб, не дасть нудьгувати нікому! До того ж виручені від вмілого господарювання віртуальні кошики можна буде обміняти на нові функції та ефекти для своїх ігрових персонажів. А коли всі справи в господарстві буде закінчено можна перейти до занять музикою - у додатку є можливість створювати власні музичні композиції із колекції фермерських звуків.

 

Кізочки та корівки, курочки та півники, коні та свинки чекають на тебе, щоб відправитися у незвичайну пригоду!
Посилання


Адреса

Київ