Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Міський квест "Хмельницький цікавий: Гречани"

Міський квест "Хмельницький цікавий: Гречани"


Міський квест «Хмельницький цікавий: Гречани» проводиться з метою популяризації історії міста, знайомства з маловідомими, але цікавими та історично-значущими локаціями міста, які учасники квесту зможуть відкрити для себе.


Квест здійснюється для всіх бажаючих мешканців міста. Місце проведення – мікрорайон Гречани та прилеглі території. Основними темами, запропонованими для підготовки до квесту, є історичні локації мікрорайону. Учасники мають здійснити пошук локацій та виконання умов відповідно до запропонованих завдань.

Участь безкоштовна, але за умови реєстрації: https://forms.gle/zYYLiWBLLsztRL13A

Вимоги до учасників квесту:

  • Участь у конкурсі можуть брати як команди, до складу яких входять щонайбільше 3 учасників, так і окремі громадяни, які виявили бажання. Для учасників до 16-ти років передбачений супровід батьків.
  • Наявність смартфону або планшету із встановленими Facebook, Viber, Instagram або Messenger хоча б у одного учасника команди, вбудованої у гаджет робочої камери для зйомки відео, фотографування - це допоможе організаторам підтримувати комунікацію з учасниками квесту.
  • Мати уявлення про QR-коди та гео-шари і вміти оперувати ними.
  • Наявність велотранспорту допоможе швидше подолати перешкоди, але пішки усі станції квесту теж можна обійти.
  • Учасник квесту - зареєстрований користувач Facebook та Instagram, підписаний на сторінки СКЦ «Плоскирів» у Фейсбук та Інстаграм.
  • Протягом проходження квеста команда чи окремий учасник мають викладати в сторіз фото звіти з виконання кожного завдання, відмічаючи СКЦ «Плоскирів».


Учасники одержать сертифікати та призи.


Вік

6+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Хмельницький
Мікрорайон Гречани