Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Winterra. Легенда казкового краю – зимове шоу нового формату 5D

Winterra. Легенда казкового краю – зимове шоу нового формату 5D


На ВДНГ повертається легендарне зимове шоу світового рівня "Winterra. Легенда казкового краю".

Шоу покажуть у новому для українського глядача форматі – 5D: актори будуть відігравати ролі та взаємодіяти з залом у п’яти площинах концерт-холу. Слідкуючи за перфомансом на сцені, епізодами з обох боків залу та посеред партеру, а також за номерами під стелею, глядачі опиняться у самому епіцентрі подій. Шоу буде доповнено візуальними спецефектами, графікою та живим вокалом. В історії дещо змінять сюжетну лінію та збільшать кількість хореографічних та акробатичних номерів, у порівнянні з попереднім сезоном.

Прем'єра шоу відбудеться 12 грудня.


На час зимових свят Концерт-Хол ВДНГ перетвориться на казковий край Winterra, де панує Мороз, в існування якого майже ніхто не вірить. Хід історії під силу змінити лише головному герою – старшому братові – який долатиме холод, хуртовину та безліч перешкод, щоб віднайти Мороза та повернути молодшого брата додому. 

В основу цьогорічного шоу "Winterra. Легенда казкового краю" лягли 5 D-складових:

  • Dобра історія,
  • Dрайвові танцювальні та акробатичні номери,
  • Dивовижний вокал, що звучатиме наживо,
  • Dорогоцінні спогади дитинства,
  • Dійство, яке варто побачити.

Квитки на перші покази "Winterra. Легенда казкового краю" вже доступні на офіційному сайті: https://winterra.com.ua/kvitki/.

Акторський склад цього року поповниться професійними акробатами та гімнастами. Проте головні герої, яких полюбили глядачі в минулому сезоні, залишаться незмінними. Роль Мороза зіграє провідний актор театру "КОЛЕСО" Едуард Кіхтенко, старшим братом, який відправиться в край Winterra, стане учасник численних музичних конкурсів та переможець "Слов’янського базару" Олександр Балабанов, а Розповідачем виступить харизматичний співак і телеведучий Василь Звєрєв. Вони не тільки будуть дивувати глядачів акторською грою, а ще й розповідати історію в піснях, які спеціально для шоу написав Юрій-Юркеш Юрченко. 

Організатором шоу традиційно виступила компанія StarLight Entertainment, відома популярними постановками "Вартові Мрій" та "Дім Таємничих Пригод". 
 

Всі трюки виконуються без страховки, а всі вокальні номери звучать наживо!

Дітям до 5 років (без надання окремого місця для сидіння) вхід на захід у супроводі дорослих безкоштовний.


Нагадаємо, вперше шоу "Winterra. Легенда казкового краю" було представлено українській аудиторії минулої зими. За сезон шоу відвідали понад 50 000 глядачів зі всієї країни.


Вік

3+


Вартість

від: 250 грн


Посилання


Адреса

Київ
Концерт-хол ВДНГ (павільйон № 9), просп. Академіка Глушкова, 1