Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Канікули у Legoland!Готові до справжніх пригод? Тоді вперед! Поїхали з нами в подорож по найвідомішим атракціонам, паркам розваг, загадковим замкам і таємничим містам!

 

Наші пригоди починаються в Кракові - дивовижному, красивому і загадковому місті! Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. 

Далі вирушимо в Прагу- таємниче старе місто, але, скільки ж всього цікавого в ньому! І Празький зоопарк - один з найкращих в світі, і найбільший Аквапарк.

А весь наступний день ми проведемо у Леголенді! Що це за місце? Ви, напевно, вже знаєте! Це дитяча країна не має кордонів в винахідливості і фантазії юних конструкторів, розвиваюча креативне мислення і кличе в світ пригод і відкриття нових горизонтів!

Думали це все?

А, ні! Нас чекає парк розваг Europa Park! Європа-парк складається з захоплюючих тематичних регіонів, кожен з яких має свої атракціони, які обов'язково подарують яскраві емоції та враження.

Відвідаємо Мюнхен і чарівний замок Нойшвайншайн. Познайомимося з цікавою і захоплюючою історією дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського.

Наостанок, вирушимо в мальовничу та величну Південну Чехію. Романтичний край з безкрайніми лісами та озерами, маленькими містечками і старовинними замками.

Сподобалася наша програма?
Поїхали швидше з нами!

7 літніх днів незабутніх пригод подарують яскраві враження і позитивні емоції на багато-багато років!

 

Детальна інформація з розкладом, описом екскурсій, цінами за посиланнями нижче:

 

Повний каталог "Дитячі табори 2018"


Вік

4+


Вартість

Детский билет: 13000 грн
Взрослый билет: 14000 грн


Телефон

(067) 371 90 90
(066) 386 05 71


Посилання


Адреса

Харків
пр. Науки, 43