Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Літні канікули з вивченням англійської мови | Великобританія, Болгарія

Літні канікули з вивченням англійської мови | Великобританія, Болгарія


Цього літа освітній центр "Nickname" організовує 2 закордонні поїздки для дітей і підлітків 10-17 років з метою відпочити і підтягнути англійську з викладачами-носіями мови.

 

Це двотижневі поїздки з щоденним навчанням, екскурсіями, повноцінним харчуванням і комфортним проживанням.

 • З 5 по 22 липня ми їдемо в м. Варна, Болгарія, де нас приймає Британський коледж менеджменту.
 • З 4 по 18 серпня ми їдемо в Лондон, Великобританія і зупинимося в школі Royal Russell School.

 

КАНІКУЛИ В БОЛГАРІЇ (5-22 ЛИПНЯ)

Що являє собою поїздка? Це двотижневі канікули для дітей 10-17 років, які поєднують щоденні заняття англійською з викладачами Британської коледжу менеджменту, екскурсії по країні, прогулянки по місту і, звичайно, купання в морі. По приїзду проводиться вступний тест, в ході якого визначається поточний рівень англійської мови. Потім дітей розподіляють по групах відповідно до віку і рівню знань. Заняття проводять носії мови кожен день по 4 години з перервами. По закінченню курсів дітям видається сертифікат про навчання.

Проживання. Діти проживають в сучасному студентському гуртожитку з хорошим ремонтом і всіма зручностями по 2-3 людини в кімнаті. Харчування триразове + обідній перекус.

У вартість включено найцікавіші екскурсії для підлітків в Болгарії: місто-острів Несебр, Палац королеви + Ботанічний сад з колекцією гігантських кактусів, Аквапарк, Піратська пригода на кораблі.

Вартість поїздки 750 євро. У цю суму входить проїзд на автобусі Одеса-Варна-Одеса, проживання в гуртожитку, харчування, 40 годин англійської з носіями мови, вступний тест, матеріали для навчання, сертифікат про навчання, 4 екскурсії на цілий день, медична страховка.

У вартість не входять квитки на поїзд Харків-Одеса-Харків і кишенькові витрати.

Необхідні документи. Для поїздки необхідні біометричний закордонний паспорт, довіреність від обох батьків на керівника групи.

 

КАНІКУЛИ В ЛОНДОНІ (4-18 СЕРПНЯ)

2 тижні навчання від викладачів школи Royal Russell School та екскурсій по Лондону і Англії.

Royal Russell School - престижна школа-пансіон для дітей і підлітків від 3 до 18 років. Вона була заснована в 1853 році і знаходиться під заступництвом її величності Королеви Великобританії. Це типова англійська школа зі своїми традиціями і засадами. Тут дуже високі академічні стандарти і тому щороку великий відсоток її випускників вступає в Оксфорд, Кембридж та інші елітні університети.

А ще ми включили в програму понад 10 екскурсій - Національна галерея, Лондонський Тауер, Букінгемський палац, Морський музей Грінвіча, Музей Науки, Лондонський акваріум, круїз на човні по Темзі, відвідаємо міста Брайтон і Кентербері.

Які ж ще розваги чекають дітей? Вечорами вони зможуть взяти участь в «Вгадай мелодію», дискотеках, барбекю вечірках, побудувати місто мрії, побувати на ночі Гаррі Поттера, поспівати в караоке, показати себе на Олімпійських Іграх і станцювати на Зомбі-вечірці. Навчання, екскурсії, розваги, харчування, проживання - все буде на дуже високому рівні.

Вартість програми Лондонське враження: 2010 фунтів


У вартість включено:

 • 15 уроків англійської на тиждень
 • проживання та триразове харчування (з гарячим ланчем)
 • екскурсії та розваги
 • трансфер з / в аеропорт Лондона
 • Візова підтримка

У вартість не включено:

 • візовий збір (близько 110 фунтів)
 • квитки на літак
 • повернення документів поштою з посольства
 • витрати, пов'язані з поїздкою на подачу для візи і в аеропорт

Детальніше про програми можна дізнатися за телефонами центру Nickname: +380 (50) 679 39 97, +380 (96) 860 95 82 або +380 (67) 577 50 51 Ольга Ковалик - директор Освітнього Центру Nickname.


Вік

10–17


Вартість

Путівка в Болгарію - 750€

Путівка до Лондона - 2010£


Телефон

+380 (50) 679 39 97
+380 (96) 860 95 82


Посилання


Адреса

За межами України