Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Британський табір STUDY.UA: English + Christmas Art

 Британський табір STUDY.UA: English + Christmas Art


Британський табір STUDY.UA представляє

ексклюзивна пропозиція для батьків, які хочуть подарувати своїм дітям казкові англійські канікули, з насиченою творчою і спортивною програмою в п'ятизірковому заміському клубі під Києвом.

 

Декілька слів про табір

Британський табір STUDY.UA створений освітньою Компанією STUDY.UA з досвідом роботи — 20 років. Організаторам відомі стандарти навчання і відпочинку дітей в британських таборах, тому, використовуючи ці знання й успішний досвід проведення літнього табору, вони створили нову зимову програму! Раді представити ексклюзивну програму повного пансіону English + Christmas Art! на базі п’ятизіркового заміського клубу — Grand Admiral Resort & SPA.

У Британському таборі STUDY.UA Ваша дитина буде в оточенні високопрофесійних викладачів з Англії, США і Канади, спортивних тренерів топ-класу, коучів індустрії мистецтва і шоу-бізнесу, а також вожатих, психолога, медичного та обслуговуючого персоналу табору. Всі вони забезпечать дітям першокласний відпочинок, навчання англійській мові в невимушеній і активній атмосфері і, звичайно ж, повну безпеку на території.

 

Ексклюзивна програма English + Christmas Art

Роботу із укладання програми English + Christmas Art організатори проводили спільно з фахівцями із організації навчання в мовних таборах Великобританії, а також професіоналами в найбільш затребуваних сферах шоу-бізнесу і прикладного мистецтва. В результаті колективних зусиль вдалося зробити програму насиченою мистецькими заходами та курсом англійської з іноземними викладачами – носіями мови!

Програма наповнена найпопулярнішими творчими напрямами:

  • video-making;
  • photo art;
  • fashion;
  • music production и blogging.

Також діти будуть щодня займатися спортом, у тому числі, великим тенісом та плавати у басейні. Кожен день – нове яскраве захоплення, яке дозволить кемперам відкрити у собі незвичайні та найприхованіші таланти, а також подолати мовний бар’єр, адже це все ж таки британські канікули!

 

Деталі та реєстрація на сайті - http://camp.study.ua/ua/


Вік

7–17


Телефон

+380 (44) 500 03 20
+380 (97) 000 03 20
+380 (93) 000 03 20
+380 (99) 000 03 20


Посилання


Адреса

Київ
вул. Драгомирова, 16, Печерський район

Як дістатися?

місто Київ, м.Дружби Народів, вулиця Драгомирова 16, Печерський район, ЖК "Новопечерські Липки"